22 Сер

Анонс матчу Актобе – Динамо К

Реклама
Реклама

Тренування Динамо КиївСьогодні київське Динамо починає свій виступ у нинішньому сезоні на європейській арені. Суперник у підопічних Олега Блохіна цілком прохідний казахстанський Актобе. Перед відльотом на гостьову гру всі представники команди не приховували, що їдуть тільки за перемогою.

Швидше за все, більшість з них хотіло сказати за розгромною перемогою, але через тактовність, а можливо пам’ятаючи не надто переконливий футбол у своєму виконанні у внутрішній першості, вирішили промовчати.

Для Динамо перемога над Актобе зараз потрібна навіть більше в психологічному плані, так як команда знаходиться під великим емоційним пресингом. Те, що кияни повинні проходити свого суперника вважають практично всі, окрім звичайно лютих прихильників колективу Володимира Нікітенка.

Реклама
Реклама

На жаль, для вболівальників Динамо команда зараз здатна на будь-який сюрприз, в тому числі і на той, що зі знаком мінус. У цьому ж матчі навіть нічия буде вважатися негативним результатом для киян.

Актобе, скоріш за все, буде грати від оборони і від оборони не в чотири захисника, а всією командою. А значить той футбол, який зараз в пошані у Динамо, а саме марне володіння м’ячем і навіси в штрафну в надії, що Мбокані сам щось там придумає, може опинитися абсолютно неконкурентоспроможним. Тим більше для Блохіна ця зустріч є відмінним шансом перевірити іншу тактику, запропонувати більш швидкі дії на флангах і нарешті зробити ставку в нападі на декількох гравців, а не вантажити роботою одного бідного Мбокані.

На матч у складі гостей прибуло всього чотири захисники, звичайно замало, але якщо команда в принципі збирається забивати і якомога більше, то й цієї кількості обороняців повинно вистачити.

Представники Актобе зараз говорять про майбутній матч більше на ейфорії, яку штучно підтримують місцеві журналісти. Дійсно команда проводить кращу європейську кампанію за всю свою історію.

Підопічні Володимира Нікітенка вже подолали три раунди кваліфікації, від такої прудкості могла і закрутитися голова і як у кінофільмі в клубі може бути заявили: а чи не замахнутися нам на нашого класика Вільяма Шекспіра (у нашому випадку це київське Динамо).

Але, принаймні, на папері така мета здається малоймовірно досяжною. З усього казахського колективу можна виділити росіянина Сергія Давидова та Еміля Кенжісаріева, останній травмований і в матчі не візьме участі.

Дивіться також матч Актобе – Динамо К онлайн

Прогноз УФ – 0:2

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2017 19:30Локомотив Краснодар22.10.2017 Вчора19:00Анжи Арсенал19:30Динамо Шахтер
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?