06 Гру

Ліга Європи. Анонс: Дніпро-АІК

Реклама
Реклама
Дніпро-АІК анонс матчу

Дніпро-АІК анонс матчу, фото - fcdnipro.ua

20:00, четвер, 6 грудня 2012, Дніпропетровськ, стадіон «Дніпро Арена». Суддя – Штефан Штрудер (Швейцарія). Трансляція – 2+2

Онлайн трансляція на сайті Український Футбол

У рамках шостого, останнього туру Ліги Європи відбудеться поєдинок між українським «Дніпром» і «АІКом» зі Швеції. Майбутній матч не представляє абсолютно ніякого інтересу ні для однієї, ні для іншої команди.

Дніпропетровці вже встигли забезпечити собі лідерство в групі F, в той час як «АІК» ні за яких розкладів не продовжить боротьбу у другому за значимістю європейському турнірі.

Примітно, що шведи в листопаді завершили чемпіонат своєї країни на четвертому місці, але досі змушені підтримувати форму для того, щоб взяти участь в майбутньому поєдинку. У свою чергу, дніпропетровський «Дніпро» зіграв внічию свій останній матч нинішнього року в рамках українського чемпіонату, і тепер команда, очолювана Хуанде Рамосом, чекає такого довгоочікуваного відпочинку.

У подібній ситуації наставник дніпропетровської команди міг би дати шанс заявити про себе молодим футболістам, однак навряд чи Рамос зважиться на такий ризикований крок, оскільки для того, щоб виставити молодь на європейській арені, її хоча б час від часу необхідно використовувати у внутрішньому чемпіонаті.

Цікаво, що багато футболістів «Дніпра» бажають зіграти навіть в таких поєдинках, оскільки хочуть бути поміченими більш іменитими європейськими командами і не дати забути про себе.

Швидше за все, майбутній поєдинок пропустить Матеус через травму. Джаба Канкава також не допоможе дніпропетровської команді, оскільки він відбуває дискваліфікацію. Всі інші зможуть зіграти за Дніпро.

Найімовірніше, Хуанде Рамос випустить найбільш оптимальний склад на майбутній матч і навряд чи дасть можливість проявити себе другого голкіпера команди Денису Бойко. Очікується, що в зимовий період «Дніпро» постарається придбати голкіпера з ім’ям, щоб загострити конкуренцію основним варту воріт команди, яким на даний момент є Ян Лаштувка.

Шведському «АІКу» через травми не зможуть допомогти форвард Хенок Гойтома, а також Мартін Кайонго-Мутумба. Незважаючи на те, що вищевказані два гравці не є ключовими футболістами шведської команди, вони, як правило, з’являються в основному складі свого клубу із завидною регулярністю.

Варто відзначити, що дані команди зустрічалися між собою всього лише одного разу. У зустрічі, що проходила в рамках Ліги Європи у жовтні нинішнього року, «Дніпро» відсвяткував перемогу з класичним рахунком 2:3.

Прогноз УФ – 3:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?