16 Чер

Огляд матчу Аргентина – Боснія і Герцоговина – 2:1. Мессі вирішує

Страница доступна на: Російська

Огляд матчу Аргентина - Боснія і Герцоговина - 2:1. Мессі вирішує

У своєму дебютному матчі на чемпіонатах світу збірна Боснії і Герцеговини дала бій, але все ж поступилася іменитому супернику.

Чемпіонату світу розпочався для збірної Боснії та Герцеговини з холодного душу. Здавалося, що не може бути біди, але звичайний стандарт на правому для команди Боснії увінчався автоголом Колашинаца.

Мессі навісив, Рохо головою підправив м’яч на дальню штангу. Снаряд, готуючись летіти за межі поля, зустрів ногу Колашинаца і від неї влучив у сітку.
Здалося, рикошет може зіпсувати боснійцям всі плани на гру. Як виявилося, лише здалося.
Наступні двадцять хвилин боснійці не випускали аргентинську команду зі своєї половини поля. Хайрович, Бешич, Лулич, Пьяніч і Місімовіч влаштували зоряної південноамериканської команді настільки шалений пресинг, що та навіть м’яча не бачила. В середині першого тайму Маракана, складена здебільшого з аргентинських уболівальників, не на жарт розлютилася, почавши освистувати Мессі і компанію.

ЧС 2014: Аргентина – Боснія і Герцеговина 2:1відео огляд матчу. Дивитися голи та моменти

У першому таймі Аргентина дуже сильно розчарувала. Свій перший удар в бік воріт Беговича гравці Альбіселесте нанесли на… 31-й хвилині. Це зробив Максі Родрігес. Єдиний ж дійсно небезпечний удар по воротах боснійців у першому таймі хвилиною пізніше завдав… Маскерано! Агуеро, Мессі і Ді Марія у першій половині зустрічі просто загубилися. Але тут потрібно внести невелику поправку.

По-перше, загубилися не тільки вони, а по-друге, навіть такої причини було недостатньо, щоб Сабелла їх замінив.
От і вийшло, що до перерви Ромеро трохи частіше вступав у гру, ніж Беговіч. В основному удари Хайровича серйозну загрозу в собі не несли, а на 41-й хвилині воротаря Монако все ж довелося попітніти, щоб парирувати удар Луліча головою після розіграшу кутового.

У перерві Сабелла все ж зробив подвійну заміну, але з гри були зняті інші персонажі: Гаго вийшов замість Кампаньяро, а Ігуаїн – замість Максі Родрігеса.

Малюнок гри не змінився, але бився головою об стіну команда Сушич поступово почала втомлюватися. Боснійська пресинг в центрі поля ослаб. Момент, який стався на 60-й хвилині першим дзвіночком назвати ніяк не можна. Це була банальна помилка Хайровича в центрі поля, після якої у Агуеро виник практично гольовий момент. Але Беговіч виграв у Куна дуель.

Тим не менш, через п’ять хвилин гол відбувся. Непомітного досі Мессі на мить усе-таки вдалося блиснути своєю геніальністю: підхопивши м’яч на чужій половині поля, Ліонель здійснив міні-рейд, який завершив технічним ударом з 17 метрів. М’яч, поцілувавши штангу, перетнув лінію воріт. До речі, гравець Барселони був сьогодні чи не єдиною фігурою на полі, яка зуміла обіграти суперника один в один.

Відразу після цієї події Сушич протягом наступних кількох хвилин зробив всі свої три заміни, випустивши на поле Ібішевіча, Вишча і Медуньянина. І саме нападник Штутгарта 85-й хвилині повернув в гру інтригу! Отримавши пас від Луліча, Ведад з лівого краю штрафного відправив м’яч між ніг Ромеро. Шкода, що на більше боснійцям не вистачило ні часу, ні сил. Нічия була б більш справедливим результатом цієї зустрічі.

Але! Незважаючи на програш, збірна Боснії і Герцеговини дійсно показала свої амбіції. Нігерія і Іран – не ті збірні, яким потрібно віддавати друге місце в групі.