05 Гру

Легка перемога. Арсенал – Халл Сіті – 2:0 огляд матчу.

Перед матчем тренер лондонського Арсеналу Арсен Венгер дав відпочити Уілшеру та Жиру перед більш важливими матчами в Прем’єр Лізі. Травмованого Санью замінив Дженкінсон, який доречі теж недавно вийшов із лазарету на правому фланзі захисту.

Полегшений склад не відобразився погано на грі лідера АПЛ, каноніри навіть змогли відзначитися вже на другій хвилині матчу завдяки голу Бендтнера. Дженкінсон отримує м’яч на правому фланзі, після чого прострілює на голову Ніколасу, який головою забиває дуже швидкий гол – 1:0.

Після такого швидкого голу, команда Венгера сильно зкинула темп гри, дозволяючи гостям створювати якісь небезпечні моменти та особливо з цього нічого не виходило. Арсенал в цьому матч виглядав як могутній монстр, чиє домінування було абсолютним, давно лондонці не показували такої влади над суперником. Перший тайм закінчився за рахунку 1:0 при повному домінуванні господарів.

Другий тайм розпочинається не менш жваво ніж перший. Другий гол забиває Озіл на 47 хвилині матчу, після прихованого пасу від Ремсі на лівий кут шрафної площі гостей. Озіл з гострого кута переграє Макгрегора роблячи рахунок 2:0 на користь своєї команди. Після другого голу Арсенал остаточно розслабився, віддав ініціативу Халлу повністю, на цьому матч можна вже було закінчувати.
Легка перемога Арсеналу, але тяжкі матч ще попереду..

Арсенал – Халл 2:0
Голи: Бендтнер, 2, Озіл, 47

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!