06 Тра

Барселона 3 — 0 Баварія огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися відео голів

Страница доступна на: Російська

Барселона 3—0 Баварія огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися відео голів

В першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів між іспанською та німецькою командами верх взяла команда Луїса Енріке. Рахунок матчу Барселона – Баварія – 3:0, голи забивали Мессі (дубль) та Неймар. Пропонуємо вам разом з нами проаналізувати цей матч 6 травня та подивитися всі голи в матчі 1/2 ЛЧ.

Розмов про півфінал Ліги чемпіонів між “Барселоною” і “Баварією” було дуже багато. Всі футбольні експерти та фанати тільки і говорили про цей матч.

Приводів для цих розмов вистачало, адже повернення Пепа Гвардіоли на “Камп Ноу” в якості головного тренера Баварії, безперечно, непересічна і важлива подія. Тим не менш, самим головним у всій цій історії залишається саме протистояння двох абсолютних топ-клубів, які в останні роки разом з мадридським “Реалом” стабільно знаходяться на вершині європейського футболу.

У будь-якому разі, немає сумнівів у тому, що саме “Барселона” розглядалася в якості фаворита цього півфінального матчу ЛЧ. Причому справа далеко не тільки у відмінній формі каталонців, але і в кадрових проблемах мюнхенців, а також у деяких слухах, які останнім часом дуже часто були чутні з табору “Баварії”. Так чи інакше, але грати без Алаби, Рібері та Роббена, а також з не зовсім здоровим Левандовскі – не найприємніша ситуація для Гвардіоли.

Тоді як “Барселона“, яка розгромила на вихідних “Кордобу” з рахунком 8:0, не здивувала (від Луїса Енріке, у якого практично немає травмованих, сюрпризів і не чекали), Гвардіола вирішив поекспериментувати. Не стільки зі складом, бо вибір не такий великий (хіба що Гетце залишився на лавці запасних, але це не такий вже і сюрприз), скільки з розстановкою, бо наставник “Баварії” несподівано вирішив зіграти з трьома захисниками.

І ця тактика Гвардіоли, скажемо прямо, могла призвести до найсумніших наслідків. Бо вже на перших хвилинах стало помітно, що оборона “Баварії” абсолютно не справляється з проходами найсильніших атакуючих футболістів “Барселони”, а це, нагадаємо, Ліонель Мессі, Луїс Суарес і Неймар. Саме тому наставник “Баварії” і вирішив перебудувати гру своєї команди назад на гру в чотири захисники, але цьому передували вкрай небезпечні моменти біля воріт Мануеля Нойєра.

“Смаженим” запахло вже на 12-й хвилині, коли Луїс Суарес в силу необережності захисників “Баварії” вийшов один на один з основним голкіпером збірної Німеччини, але той ногою відбив небезпечний удар свого опонента. Через кілька хвилин після цього – Неймар, який отримав хороший пас від все того ж Суареса, пробиває з фантастичною позиції, але потрапляє в Рафинью. Одним словом, “Барселона” чудово використовувала діри в обороні “Зірки Півдня”, і десь на 16-й хвилині Гвардіола таки повернувся до гри в чотири захисники.

Півфінал Ліги Європи Наполі — Дніпро 1:1 огляд матчу Ліги Європи. Дивитися голи та основні моменти матчу, який грали 7 травня, побачити хто забивав голи в матчі, статистика зустрічі та відео аналіз гри.

В цілому, “Барселона” виглядала значно краще “Баварії” у першому таймі, але був один момент, коли гра могла повернути в зовсім іншому напрямку. На 18-й хвилині Томас Мюллер чудово розібрався відразу з кількома опонентами з табору “Барселони”, після чого віддав вражаючий пас на Роберта Левандовскі. Поляк, який грав у захисній масці після зіткнення з воротарем Дортмунда Лангераком у півфіналі Кубка Німеччини, мав відмінний шанс вразити ворота тер Стегена, але так толком і не встиг до м’яча.

Барселона“, у свою чергу, продовжувала домінувати, хоча тактична перебудова від Гвардіоли відіграла свою позитивну роль, і таких вже гарячих моментів біля воріт Нойєра більше практично не було. За винятком одного: ближче до кінця першого тайму Иньстеа виконав відмінну подачу на Алвеса, який вийшов один на один з Нойером, але Мануель знову в ближньому бою виявився сильнішим – відбив м’яч ногою, як і в епізоді з ударом Суареса на початку матчу.

Вчора відбувся ще один матч Ювентус 2 — 1 Реал Мадрид огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дізнатися хто забив голи в грі, статистику матчу, 5 травня. Перший поєдинок ЛЧ завершився перемогою італійської команди.

Перший тайм вийшов дуже інтенсивним – з обох сторін, але перевага “Барселони” було очевидним. Друга половина зустрічі, в свою чергу, почалася з активності “Баварії”, яка в самому дебюті отримала право на небезпечний штрафний прямо на лінії, але удар Хаві Алонсо вийшов, скажімо так, не найвдалішим. Мюнхенці краще увійшли в гру, і в перші десять хвилин виглядали сильніше “Барселони”, проте потім гра поступово повернулася ближче до розподілу сил зразка першого тайму.

В цілому, гра розвивалася спокійніше, ніж це було раніше, але до одного єдиного моменту на 77-й хвилині. Груба помилка Берната на лівому фланзі, який, по суті, просто так віддав м’яч Алвесу, призвела до того, що той зробив хорошу передачу на Ліонеля Мессі, який, у свою чергу, виконав чудовий удар – Нойєр з ним впоратися не зміг. До речі, це перший гол аргентинської зірки проти кращого воротаря світу, як вважають багато.

Але на цьому Мессі, і “Барселона” не зупинилися. На 80-й хвилині аргентинець оформлює дубль: своєю приголомшливою технікою Мессі фактично поклав на газон Боатенга, після чого Лео не склало великої праці вдруге вразити ворота Нойєра. Ось так буває: у першому таймі “Барселона” виглядала значно сильнішою “Баварії”, але так і не забивала, а в другому таймі, коли “Зірка Півдня” помітно зрівнялася з каталонцями по грі, пропустила одразу два.

Баварія” не тільки не змогла відігратися, але і в самій кінцівці зустрічі пропустила третій м’яч. Тоді, коли мюнхенці всіма силами побігли вперед, Неймар скористався низкою помилок оборони “Баварії”, оформивши третій гол “Барселони” в сьогоднішньому матчі. Шанси на те, що “Баварія” вийде в берлінський фінал Ліги чемпіонів, тепер мінімальні. Судячи з усього, колишня команда Гвардіоли позбавила свого легендарного тренера такої можливості. І, схоже, позбавила заслужено.

Стартовиий склад Барселони: Марк-Андре тер Стеген, Херард Піке, Іван Ракітіч (Хаві 82), Серхіо Бускетс, Андрес Іньєста (Рафінья 87), Луїс Суарес, Ліонель Мессі, Неймар, Хав’єр Маскерано (Марк Бартра 89), Хорді Альба, Даніель Алвес.

Стартовий склад ФК Баварія: Мануель Нойер, Хабі Алонсо, Мехді Бенатиа, Тьяго Алькантара, Роберт Левандовскі, Рафінья, Жером Боатенг, Хуан Бернат, Філіп Лам, Томас Мюллер (Маріо Гетце 79), Бастіан Швайнштайгер.

Попередження в матчі отримали: Даніель Алвес 46, Херард Піке 66, Неймар 69 – Хабі Алонсо 35, Мехді Бенатиа 52, Хуан Бернат 56.