10 Кві

Барселона-ПСЖ онлайн трансляція. Ліга Чемпіонів. 1/4 фіналу

Барселона-ПСЖ онлайнПропонуємо вам дивитися онлайн трансляцію футбольного матчу Барселона-ПСЖ у рамках чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. А також переглянути відео огляд, статистику та результати матчу по завершенні гри.

Після нічийного результату та серії травм у складі каталонської команди впевненість вболівальників блауграни у силі власної команди можливо дещо похитнулась. Але ми уже чудово знаємо, як Барса може зіграти у себе вдома, тим паче, що навіть нічия 2:2 є скоріше позитивним результатом для підопічних Тіто Віланови. Інша справа, що цей результат міг бути ще кращим, але що сталося, те сталося.

Сьогоднішня гра обіцяє бути надзвичайно цікавою. Враховуючи травми та дискваліфікації футболістів Барселони дуже цікаво буде подивитися, кого головний тренер обере грати із перших хвилин. В свою чергу, футболістам ПСЖ не варто очікувати легкого життя, і помилки лайнсменів та воротаря цього разу їм навряд чи допоможуть.

Початок гри о 21:45 за Київським часом.