12 Тра

Баварія 3 — 2 Барселона огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися відео голів

Страница доступна на: Російська

«Баварія» виграла у «Барселони» у другому матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів 2014-2015. Зустріч проходила в Мюнхені на стадіоні «Альянц-Арена» і завершилася з рахунком 3:2 на користь каталонської команди. Голи забивали Неймар двічі, Бенатія, Левандовскі, Мілнер.

У дебюті матчу Мехді Бенатія після подачі кутового у виконанні Хабі Алонсо головою відправив м’яч у лівий кут воріт Марка-Андре тер Штегена. На 15-й хвилині Луїс Суарес вийшов один на один з Мануелем Нойєром і віддав пас уздовж воріт на Неймара, який відправив м’яч у сітку. На кінець півгодини гри Неймар отримав пас від Суареса на дальній штанзі і з ходу пробив у ближній кут.

На 59-й хвилині Роберт Левандовскі після передачі Бастіана Швайнштайгера на лінії штрафного майданчика, прибрав на замаху захисника і зрівняв рахунок. На 74-й хвилині Томас Мюллер отримав пас від Швайнштайгера і пробив під праву штангу.

«Барселона» вийшла у фінал Ліги чемпіонів, незважаючи на цю поразку. У першому матчі каталонці на своєму полі розгромили «Баварію» з рахунком 3:0. Фінал турніру відбудеться 6 червня в Берліні.

Головний тренер «Баварії» Хосеп Гвардіола після поразки від «Барселони» у півфіналі Ліги чемпіонів (0:3, 3:2) відзначив нападника синьо-гранатових Ліонеля Мессі. Нагадаємо, в першій зустрічі аргентинець оформив дубль і зробив результативну передачу.

«Мессі грає просто приголомшливо. Ліонель повернувся на свій найвищий рівень, коли він ще працював під моїм керівництвом. Це кращий футболіст всіх часів, і я можу порівняти його з Пеле», — наводить слова Гвардіоли Sportsmole.

Нападник «Барселони» Неймар оформив дубль у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів з «Баварією», продовживши свою гольову серію до семи ігор. Серія стартувала 12 квітня, коли Неймар забив два м’ячі в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з «ПСЖ» (2:0).

Захисник «Баварії» Мехді Бенатиа відкрив рахунок у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів з «Барселоною», відзначившись на сьомій хвилині. 28-річний футболіст перервав “суху” серію каталонців у всіх турнірах на 645-й хвилині. В останній раз «Барселона» пропускала 15 квітня в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «ПСЖ» (3:1).

Півзахисник «Барселони» Хаві вийшов на заміну на 75-й хвилині матчу півфіналу Ліги чемпіонів з «Баварією». 35-річний Хаві випередив воротаря «Реала» Ікера Касільяса (149) та став першим гравцем в історії, який взяв участь 150 матчах Ліги чемпіонів. На третьому місці знаходиться екс-форвард «Реала» і «Шальке» Рауль (142).

Перший матч Барселона 3 — 0 Баварія огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися відео голів та основні моменти гри, дізнатися хто забивав голи та побачити статистику та аналіз півфінального поєдинку ЛЧ 2014-2015.

Півзахисник «Баварії» Томас Мюллер прокоментував виліт команди з Ліги чемпіонів. У півфінальному матчі турніру мюнхенці на домашній арені здолали «Барселону» з рахунком 3:2, але за сумою двох зустрічей сильнішими виявилися синьо-гранатові — 5:3.

«Ми добре грали в першому таймі, але допустили дві помилки в обороні і були дуже марнотратні в атаці. Це дуже прикро», — наводить слова Мюллера прес-служба УЄФА.

Головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімеоне висловив думку, що нападники Луїс Суарес і Неймар допомогли форварду Ліонелю Мессі знову знайти свою кращу гру. У першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів з «Баварією» (3:0) Мессі оформив дубль і віддав гольову передачу.

«Геній Мессі вирішив долю першого матчу між „Барселоною“ і „Баварією“. Очевидно, що індивідуальний талант Ліонеля виділяється, але він не зміг би знову знайти свою кращу гру без допомоги команди. Наявність Суареса і Неймара дуже допомогло йому в цьому. Мессі підтримує вся команда.

Ліга Європи Наполі — Дніпро 1:1 огляд матчу Ліги Європи. Дивитися відео голів та основні моменти гри, дізнатися хто забивав голи та побачити статистику та аналіз півфінального поєдинку ЛЄ 2014-2015.

Суарес дає „Барселоні“ агресію, яка має величезне значення при грі у воріт суперника. Неймар шикарно діє при контратаках, він може вирішувати долю епізоду як самостійно, так і за рахунок взаємодії з партнерами. Ракітіч робить „Барселону“ більш стабільною в центрі поля і допомагає повертати м’яч при його втраті. Маскерано абсолютно всюдисущий в захисті. Ну а Херард Піке в цьому сезоні просто чудовий», — написав Сімеоне у своїй колонці для інтернет-порталу Goal.