25 Кві

Бенфіка – Ювентус – 2:1 огляд матчу Ліги Європи

Бенфіка - Ювентус - 2:1

Господарі не стали тягнути бика за роги і пішли в атаку з перших хвилин. Сулеймані заробив кутовий – і сам же виконав навісну подачу.

Бонуччі програв верхову дуель Гараю – і Есек’єль головою з 10-11 метрів відправив м’яч у сітку. До речі, Джіджі Буффон був близький до того, щоб вибити м’яч із лінії воріт, але трохи не дотягнувся.

Жодна з команд не зуміла розподілити свої сили рівномірно на весь футбол. Бенфіка активно провела і старт та закінчення, але в цьому проміжку виглядала досить блякло.

Юве ж так і не зумів вийти з того ритму, в якому грає ось вже другий місяць поспіль. І поплатився за це – поразка в Лісабоні стало для команди Конте лише шостим в сезоні.

Приблизно до середини першого тайму Орлам вдавалося контролювати гру, однак настільки легко гольові моменти команді Жезуш створювати вже не вдавалося.

Був у господарів хороший епізод на 11-й хвилині, коли Сулеймані завершував з лівого краю штрафного контратаку, розпочату Луїзао (бразилець в підкаті відібрав м’яч у Тевеса поблизу свого штрафного футбол юа), але Міралем в тому епізоді пробив повз каси.

Перша відповідь Ювентуса відбулась на 33-й хвилині. Ліхтштайнер головою замикав навіс, здається, Пірло, і був близький до того, щоб відправити м’яч у ворота.

Ось тільки судді б цей гол, навіть якби він стався, не зарахували, так як лайнсмену увижалася офсайд. Положення поза грою дійсно було, але не в Штефана, а у Погба, який участі у епізоді не брав.

Знову спливла тема суддівства на початку другого тайму. На 56-й хвилині Перес прокинув м’яч повз Касереса, після чого впав на газон. На перший погляд здалося, що фолу не було.

А ось повтор як би натякнув, що не всі в цьому епізоді настільки однозначно. Чакир не свиснув, епізод заграли.

До речі, хвилиною раніше Артур врятував Бенфіку, зробивши неймовірний сейв. Вряди-годи Вучиніч зіграв корисно і зробив загострюючий пас на Тевеса.

Карлос, не ризикнувши бити з гострого кута, дещо загальмував атаку, після чого різко зробив точний пас на голову Погба. Поль пробив у протихід воротарю, і той по-справжньому виручив свою команду.

Ближче до середини другого тайму Бенфіка почала “просідати”. На 73-й хвилині Юве цим скористався: Асамоа віддав м’яч Тевесу, а той увійшов у штрафну, “впустив” на газон Луїзао і катнув м’яч повз Артура.

Коли матч, здавалося, йшов до свого логічного завершення, Бенфіка раптово прокинулася. Спрацювала заміна Жезуш – наставник випустив в атаку зовсім юного високого нападника Івана Кавалейру, і той значно підсилив гру Орлов попереду. На 84-й хвилині саме Кавалейру ефектно пропустив пас Переса на Ліму – і також вийшов на заміну форвард з лінії штрафного майданчика увігнав м’яч під поперечину!

Але і це ще був не кінець! Тут же команди влаштували гру на зустрічних курсах. На 86-й хвилині Маркович пробачив Юве, не потрапивши в дальній нижній кут, а вже через кілька миттєвостей убойнейший момент не реалізував Маркізіо. З семи метрів Клаудіо примудрився потрапити в ногу Артуру…

Перший бій Бенфіка виграла, але в повторній зустрічі аж ніяк не лісабонці будуть фаворитами протистояння.

Анонс матчу Реал Мадрид – Баварія. Ліга Чемпіонів 23.04.2014

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо!