“Бенфіка” завоювала кубок португальської ліги

"Бенфіка" чемпіон кубка ліги

Хто б що не говорив, а Бенфіка зараз у великому порядку.

І за двоматчевій дуелі з Ювентусом, і за поєдинку з Ріу Аве це було помітно неозброєним оком.

При цьому Жорже Жезуш довів, що команда здатна досягати результату навіть в “негарному” стилі.

На руку Бенфіці знову зіграло вміння класно використовувати стандартні положення. У цьому сезоні лісабонці не раз і не два домагалися перемог завдяки розіграшів штрафних і кутових. А це завжди було потужним зброєю, коли виникають проблеми з розкриттям ворожої оборони завдяки комбінаційного футболу.

Орлиний “План Б” спрацював і цього разу. В кінцівці першого тайму після подачі Гайтана Аморім скинув м’яч точно в ноги Родріго, якому залишалося не промахнутися метрів з шести. Цей забитий м’яч був дуже важливим для лісабонців, так як знімав психологічний вантаж з їх плечей і змушував опонентів бути більш сміливими попереду.

Новини футбол юа: “Динамо” Київ стає другим фіналістом Кубка України

Тим не менш, зміцнили перевагу підопічні Жезуш знову з допомогою стандарту. Після м’якої подачі від Переса Вентура невиправдано покинув воротарський, після чого ще й програв верхову боротьбу Луїзао. А, як відомо, палець в рот не клади – один з кращих гравців Європи в грі на другому поверсі акуратно переправив круглого у ворота.

При цьому перший тайм Ріу Аве відіграв дуже навіть непогано і навіть був близький до того, щоб першим відкрити рахунок. Тільки от з цим ніяк не був згоден Ян Хмар, схоже, остаточно витіснив Артура на лавку запасних. Словенець в дебюті зустріч зробив ефектний сейв після удару Педру Сантуша. Незабаром, правда, своїм моментом відповів Родріго, але під пресингом Эдимара з меж штрафного пальнув над воротами.

Кубок України: Донецький “Шахтар” виходить у фінал Кубка України

Вирішальним же, як говорилося вище, став м’яч Родріго. На другий тайм лісабонці вийшли куди більш спокійними і сконцентрованими, дозволивши собі зіграти у властивий їм футбол. Могли забивати по черзі Маркович і Гайтан, але все вирішив шостий м’яч у сезоні від Луїзао.

2:0 – Бенфіка бере другий трофей з чотирьох можливих. А адже попереду ще фінали Ліги Європи та Кубка Португалії!