27 Лис

Огляд матчів Ліги Чемпіонів 26.11.2013. Відео голів та моментів

Вчорашні матчі Ліги Чемпіонів принесли багато неочікуваних результатів для топових команд Європи.

Каталонська Барселона зазнала поразки від голандського Аяксу з рахунком 1:2.
Перший тайм Аякс повністю контролював гру, зводячи всі атака Барселони на нуль. Після першого тайму рахунок вже був 2:0 результативно відмітились Сереро (19) та Хосен (42). Другий тайм Аякс грав в 10, вилучення Велтмана на 48 хвилині дало надію, на те що каталонська команда зможе відігратися. Хаві успішно реалізує пенальті на 49 хвилині матчу, але дожати суперника не вдалося.

Відео огляд матчу Аякс – Барселона – 2:1 26.11.2013

Зеніт відскочив від поразки з мадридським Атлетико. Іспанці тримали весь матч у себе в кулаці, Адріан забиває гол на 53 хвилині, та невдача сталася на 74 хвилині матчу. Автогол в свої ворота забив Алдервейрелд.

Відео огляд матчу Зеніт – Атлетико Мадрид – 1:1 26.11.2013

Лондонський Арсенал продовжує свою домінацію в групі H. На цей раз дісталося парижському Марселю. Вже на першій хвилині гри Вілшер забиває красивий гол в верхній лівий кут воріт. Повторити свій успіх йому вдається на 65 хвилині – 2:0

Відео огляд матчу Арсенал – Марсель – 2:0 26.11.2013

Дортмундська Борусія розправляється з італійським Наполі з рахунком 3:1. Минулий гравец донецького Шахтаря Генріх Мхітарян відіграв хороший матч, весь час створював небезпечні моменти у воріт Наполі, але забити йому не вдалося.
Голи забивали: 1:0 – Ройс (10), 2:0 – Блащіковскі (60), 2:1 – Лоренцо (71), 3:1 – Обамеянг (78)

Відео огляд матчу Борусія – Наполі – 3:1 26.11.2013

Базелю вдалося мінімально переграти лондоньский Челсі. На 87 хвилині гол вдалося забити Салі, який технічно прийняв діагональ від свого партнера по команді і пробив воротаря Челсі в правий кут воріт.

Відео огляд матчу Базель – Челсі – 1:0 26.11.2013

Італійський Мілан в гостях розгромив команду Селтік з рахунком 3:0. Кака забиває головою після кутового удару на 12 хвилині.
Другий гол теж стався після стандарту. Ночеріно прийняв подачу з кутового і прострілив на Сапату, який вніс м’яч в ворота.
Балотеллі на 60 хвилині робить рахунок 3:0.

Відео огляд матчу Селтік – Мілан – 3:0 26.11.2013

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!