29 Лис

Воля до перемоги. Чорноморець – Динамо Загреб – 2:1. Огляд матчу

Чорноморець - Динамо Загреб - 2:1. Огляд матчу
У одеситів зараз така тяжка ситуація в групі, тому це все створює великий інтерес перед матчами передостаннього туру. Одесська команда та її основний конкурент голандський ПСВ, намагаються вести боротьбу за друге “призове” місце у груповому етапі Ліги Європи. Основною неочікуваністю став Лудогорець, який займає перше місце в групі і вже забезпечив собі єврокубкову весну.

Одеський Чорноморець вириває перемогу на останніх хвилинах гри у загребського Динамо. Здавалось, що команда Григорчука не зможе змінити хід гри і відвикатись перед суперником, але у команди була дуже велика жага до перемоги. Для загребського Динамо гра йшла як по нотам, вже з першим хвилин гості взяли ініціативу в свої руки і не хотіли ділитись цією прерогативою. Тиск створений на ворота Безотосного все наростав і вже на 20 хвилині гості розпаковують ворота одеситів – рахунок стає 0:1.

Після забитого голу Динамо війшло в кураж і здавалось, що у гостей є дуже велике бажання забити ще один м’яч. Одеська команда провела основну частину тайму в повному захисті, блокуючи небезпечні флангові атаки суперника. Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук бігав у своій тренерській зоні не менше ніж гравці на полі, дуже були видно переживання коуча за свою команду.

В перерві тренеру одеситів вдалось переналаштувати свою команду, знайти необхідну мотивації, завести мотор команди і направити його в потрібне русло. В другому таймі Чорноморець став агресивніше грати, почались небезпечні атаки, спроби зробити щось небезпечне у воріт Зеленіки. Такий тиск дав свої плоди на 78 хвилині гри. Антонов з усієї сили вбиває м’яч голу в ворота гостей після подачі кутового – 1:1 надія ніколи не вмирає.

Переможний гол команда Григорчука забиває на 90 хвилині гри! Вже під самий кінець матчу знову кутовий, Приймов подає з лівого флангу, де круглий знаходить голову Діденка – 2:1. Вирішить долю Чорноморця матч в Голандії з ПСВ 12 грудня.

Чорноморець – Динамо Загреб 2:1. Відео голів

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!