22 Сер

Анонс матчу Чорноморець – Шкендербеу

Реклама
Реклама

Тренування Чорноморця в ОдесіУкраїнський клуб знову зустрічається з колективом з Албанії. Цього разу одеський Чорноморець проведе дві гри на шляху до групової стадії Ліги Європи з Шкендербеу. Футбол України вже отримав один ляпас від представників цієї країни. Думаємо, ганьбу донецького Металурга нікому не варто нагадувати.

Чи можливо, що буде підставлена ​​і друга щока? «Моряки» заявляють про повну готовність до матчу і що гіркий досвід суперника по внутрішній першості враховано.

Чорноморець зараз явно на ходу. Команда вийшла з піке, яке спостерігалося на початку сезону і ось вже колектив Романа Григорчука на п’ятому місці в турнірній таблиці, а від призового третього їх відокремлює лише одна перемога.

Реклама
Реклама

Вершину відмінного функціонального стану команди було продемонстровано в грі з київським Динамо, де іменитий суперник був битий у себе ж на полі. Те, що у Чорноморця зараз є певний запас міцності доводить і остання гра в чемпіонаті проти Арсеналу, коли господарі перемогли явно на класі, не витрачаючи на досягнення результату зайвих сил.

І ось тут виникає питання, яке напевно терзає Романа Григорчука. Чи не стане можлива участь в груповій стадії Ліги Європи причиною того, що команда втратить все те, що вона з такою працею на сьогодні заробила. Чи готовий колектив грати в такому щільному режимі як мінімум два-три місяці?

Звичайно, кожен фахівець мріє проявити себе на європейській арені, але ризик провалитися і там й у внутрішній першості існує. Дана проблема навіть більше відноситься до керівництва клубу, усвідомлює воно і найголовніше чи здатне якісно посилити склад Чорноморця. Ні для кого не секрет, що їх лава запасних не відрізняється якісною глибиною, а чим сезон буде йти далі, тим стане ще важче тягнути тягар на одних і тих же плечах.

Але це, звичайно, питання майбутнього, в будь-якому випадку потрапити в групову стадію треба, а вже там і будуть вирішуватися всі ці тактичні питання сезону. «Морякам» необхідно перемагати крупно, це вже всім ясно щодо албанських колективів. Якщо буде нічия (про поразку не будемо навіть говорити), то в гостях доведеться витратити чимало сил і це в період, коли грати доводиться по два рази на тиждень.

Шкендербеу в Лізі Європи діє по гаслу героя роману Дюма Партоса: я б’юся, тому що б’юся. Дійсно, клуб просто намагається в кожному матчі демонструвати свій найкращий футбол. Треба зауважити, що суперник Чорноморця сильніший за Кукесі, який зовсім недавно перервав політ Металурга в напрямку групової стадії ЛЄ. У будь-якому випадку 70% загального результату протистояння вирішиться саме в першій грі.

Дивіться також матч Чорноморець – Шкендербеу онлайн

Прогноз УФ – 2:0

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2017 19:30Локомотив Краснодар22.10.2017 Вчора19:00Анжи Арсенал19:30Динамо Шахтер
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?