01 Сер

Анонс матчу Чорноморець – Црвена Звезда

Реклама
Реклама

Мілош Нінкович Сьогодні Чорноморець спробує зробити ще один крок у напрямку групової стадії Ліги Європи. Сподіваємося, що цього разу їх хода буде більш впевненою і чіткою, ніж в іграх проти молдавської Дачії, хоча зараз суперник куди більш серйозніший, а саме сербська Црвена Звезда.

Одесити дійсно поки своєю грою вселяють у серця фахівців певну частку песимізму. Той футбол, який вони продемонстрували в попередньому раунді ЛЄ, говорить лише про те, що команда знаходиться явно не в бойовому стані. Складалося відчуття ніби підопічні Романа Григорчука діють через не можу.

Реклама
Реклама

Підтверджує це припущення і результати у внутрішньому чемпіонаті. Дивує і те, що наставник вже в матчі проти Шахтаря вдався до ротації складу, стверджуючи, що деяким гравцям потрібний перепочинок. Якщо це дійсно так, а не спроба поберегти деяких футболістів перед зустріччю проти сербів, то “моряки” справді знаходяться в поганому фізичному стані, адже як можна втомитися на самому початку сезону, навіть виступаючи на два фронти.

Можна з впевненість сказати і те, що сьогоднішній домашній матч є моментом відповіді на головне питання – чи буде одеська команда реально претендувати на європейську осінь нинішнього сезону. У разі програшу або результативної нічиї, трюк у вигляді гостьової гри з Дачією не пройде і здається, Григорчук це сам прекрасно усвідомлює, а значить установка і план на матч лише перемога і перемога саме з сухим рахунком, тобто весь колектив повинен зіграти на максимумі своїх можливостей.

Црвена Звезда – команда, у якої все краще в минулому, а все хороше сьогодні розкуповується рештою Європи. Незважаючи на такий стан справ і високий рівень плинності кадрів, балканцям вдається рік від року збирати досить бойовий колектив, який звичайно не претендує на лаври Старого Світу, але при нагоді може попити крові будь-якому супернику.

Ось і цього разу Славіш Стоянович привіз до Одеси оновлений і молодий колектив. Головною дійовою особою всієї команди є нападник Нінкович, відомий українським любителям футболу виступами за столичне Динамо.

Практично як і всі балканські клуби Црвену Зірку відрізняє достатньо високий рівень індивідуальної майстерності її футболістів. Однак головна біда бєлградської команди це захист, який в нинішнє міжсезоння практично на 100% оновився через відхід всіх лідерів цієї лінії. З цієї причини підопічні Стояновича нерідко здійснюють в обороні достатньо грубі помилки.

Відчувається, що поки не вистачає взаєморозуміння, кульгає підстраховка, час від часу в штрафній починається пожежа через неправильне створення штучного офсайду. І ці моменти є потенційними козирями Чорноморця, залишилося лише грамотно ними скористатися.

Дивіться також матч Чорноморець – Црвена Звезда онлайн

Прогноз УФ – 1:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2017 19:30Локомотив Краснодар22.10.2017 Вчора19:00Анжи Арсенал19:30Динамо Шахтер
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?