30 Жов

Чорноморець – Дніпро онлайн відео трансляція матчу. 1/8 фіналу Кубку України

Кубок України, 1/8 фіналу, відео трансляціяДивитись відео трансляцію футбольного матчу Чорноморець – Дніпро онлайн, а також дізнатися результат матчу і подивитися огляд гри ви можете у нас на сайті. Також після завершення протистояння буде доступний запис (повтор) матчу. Телевізійна трансляція відбуватиметься на каналі “ТК Футбол”.

Початок гри о 19:45 за Київським часом.

Кубок України 2013/2014, 1/8 фіналу.

Середа, 30 жовтня 2013, Одесса, стадіон “Чорноморець”.

Увага! Посилання на онлайн відео трансляції з’являться на сайті за 5-10 хв до початку матчу.

У Німеччині в України не було ні єдиного шансу – німці з властивою собі педантичністю вирішили нагальне питання в максимально короткі терміни, забивши три м’ячі за 15 хвилин стараннями Баллака, Нойвілля і Ремера. Все, на що спромоглися «жовто-блакитні» у Дортмунді – це гол престижу Андрія Шевченка на 91-й хвилині.

Усі досі пам’ятають збірної Дніпра Отто Реххагеля – вона завжди робила ставку на оборону, закривалася усім військом перед своєю фортецею, а рідкісні вилазки вперед були відточені до автоматизму. Додати сюди ще неймовірне везіння, яке супроводжувало збірної Греції тієї епохи, – і отримаємо команду, яку майже не можна обіграти, незважаючи на її скромні можливості.

Не змогла це зробити і Україна, ні разу не вразивши грецькі ворота. У гостьовому матчі «жовто-блакитні» відстояли зручні для себе 0:0, зате матч увінчався для українців фатальним невезінням. На кінець півгодини гри Дімітріос Салпінгідіс відкрив рахунок, після чого греки стали відверто відбиватися. Але Україна так і не змогла зрозуміти, як зламати масовану оборону еллінів. Так Греція примудрилася взяти-таки перемогу – класичну для себе того часу.