03 Гру

Огляд матчу Чорноморець – Шахтар – 0:1. Відео голів та моментів

Гол Луїса Адріано став вирішальним в тяжкому матчі для донецького Шахтаря. Матч був дуже непростим для обох команд, навіть можна сказати, що команда Григорчука виглядала більш цікавіше, гра при своїх вболівальниках була на дуже високому рівні. Нападник одеситів Олексій Антонов намагався чіплятися за кожний м’яч, тримати гру під контролем господарів поля.

Чорноморець декілька раз небезпечно пробивав по воротам Андрія П’ятова в середині першого тайму, та воротар був на місці, і помилок намагався не допускати. У свій час, Кучер та Ракіцький були непрохідними захисниками для Антонова і команди. Стадіон гнав своїх кумирів вперед в атаку, Чорноморець був на підйомі після виграшу над загребським Динамо з рахунком 2:1, тому задоволені одесити мали забирати очки у гірників.

Плани Григорчука перекреслив Луїс Адріано, який забиває єдиний гол в цьому матчі після подачі з кутового. Гол стався наприкінці першого тайму на 44 хвилині гри. Одна команда йшла в роздягальну задоволеною – інша з хмурим настроєм.

Другий тайм чемпіон України вирішив провести на контратаках, атакуючи дуже обережно старались не втрачати м’яч. Одесити створили тільки декілька спроб щось зробити, та все так і закінчилось за мінімальної перемоги Шахтаря. Шахтар продовжує лідирувати на першій сходинці Чемпіонату України, та відправляється на зимні канікули.

Відеоогляд матчу Чорноморец – Шахтар 0:1
Гол: Адріано, 44

Чорноморець: Безотосний, Кутас, Фонтанелло, Бергер, Зубейко, Бобко, Ковальчук, Гай (Прийомов, 83), Джедже (Матос, 72), Рієра (Діденко, 83), Антонов

Шахтар: Пятов, Шевчук, Ракіцкий, Кучер, Срна, Хюбшман (Степаненко, 85), Фернандо (Фред, 74), Тейшейра, Бернард (Едуардо, 65), Коста, Адріано

Попередження: Кутас, Фонтанелло

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!