28 Тра

Денис Олійник: “В українському футболі про футболістів швидко забувають”

Реклама
Реклама

Денис Олійник В українському футболі про футболістів швидко забувають

Минулий захисник “Дніпра”, а на даний момент гравець “Вітесса” із Голландії Денис Олійник виразив свою точку зору про свій трансфер в іншу країну для футбол юа.

- Скажіть будь ласка, голландський чемпіонат – це саме те, що Ви і хотіли?

- Потрібно було вирішувати мою подальшу футбольну кар’єру, тому я зробив цей крок. Я хочу чогось досягти у футбол юа, показати себе, як гравець. У “Дніпрі” ж я грав три роки, прикро кажучи, не самих успішних для мене як гравця три роки у своєму житті. Мій агент в той час намагався знайти варіанти в Європі, адже я намагався тримати курс на команди європейського рівня, тому мій футбольний агент завжди працював в цьому напрямку.

Я мав нагоду зробити такий перехід в один з європейських дуже популярних чемпіонатів три роки тому, але тоді я вибрав Дніпро по власному бажанню. Зараз у мене теж була можливість залишитися в Дніпропетровську, адже Дніпро очолив Мирон Маркевич, під керівництвом якого я провів свої найкращі роки у футбол юа.

Але я все одно намагаюся дотримуватися правильного для себе напряму і вважаю, що все роблю правильно як футболіст. Дуже подякувати футболістам, разом з якими я був у “Дніпрі” ці три роки, фінатів та весь менеджемент мого минулого клубу. Всі вони завжди добре ставились до мене, тому я можу тільки побажати їм перемог та яскравих виступів в Лізі Чемпіонів.

- Але, як всім відомо чемпіонат Ередівізі абсолютно не попадає в число перших по популярності чемпіонатів Європи?

- Але цей чемпіонат дуже близький по духу, адже голландці грають майже завжди в швидкий та атакувальний футбол. Також, з цього чемпіонату зарадилося багато зірок, які на даний момент грають у футбол в топових клубах. Тому цьому чемпіонату часто приділяють увагу великі клуби, а все інше залежить тільки від того, як я буду грати. Також, я не можу сказати, що голландський чемпіонат поступається чемпіонатам України чи Росії.

Олійник далеко не перший футболіст, який хоче змінити свій клуб. Нагадаємо, що Коноплянка влітку може залишити Дніпро, адже за футболістом спостерігають ведучі європейські клуби, такі як: Мілан, Інтер, Челсі, Малага та Арсенал. Але Ігор Коломойський не хоче відпускати українського футболіста і хоче, щоб він грав у Дніпрі.

Так, може бути, він не такого рівня, як чемпіонати Європи, та я дуже впевнений в тому, що він вище за рівнем, ніж українська Прем’єр-ліга. Про це свідчать хоча б результати команд в єврокубках, адже голландські клуби завжди непогано в них виступають. Як я вже казав, для мене цей вибір важливий, адже я зможу розвиватися в Голландії в плані футбольного гравця.

- А що Вам заважає розвиватись як фітболіст в Україні?

- На мою думку, в Україні мені було б не просто вийти із ситуації, в яку я потрапив в Дніпрі. В українському футболі про футболістів швидко забувають, а що стосується Вітесса, то я вже розмовляв з головним тренером команди Петером Бошом, який розповів, як грає команда, основні дії в плані тактики та на якій позиції він мене планує поставити.

- А з тренером Вітесса Ви вже встигли побачитися?

- Так, ми зіструлися віч-на-віч, і мені сподобалися тактичні схеми, які він меня розповів. Досить довгий період часу я стежив за іграми Вітесса. Команда йшла дуже вдало в чемпіонаті України, і лише в кінці їм не вистачило напору. Після першого кола команда впевнено займала друге місце, а в кінці чемпіонату посіла шосте місце.

Вітесс практично в кожному матчі володіє м’ячем близько 70 відсотків часу, але в колективі багато молодих футболістів, так що десь не вистачило досвіду, було багато нереалізованих моментів. Загалом, так, як я стежив за цією командою давно, тому що знав, що йдуть переговори, можу сказати, що бачу для себе там перспективу.

- Судячи по Вашим словами, Вітесс спостерігав за Вами досить давно?

- На це запитання Вам відповість мій агент Андрій Головаш, який займається усіма моїми трансферними справами, але те, що варіантів для продовження кар’єри було кілька – факт. Але я вибрав саме Вітесс.

- Які були варіанти для продовження Вашої кар’єри?

- Була можливість залишитися в Україні, був варіант з переїздом в російський чемпіонат, а так само велася робота в конкретному напрямі – голландський чемпіонат. Головне у моєму виборі – можливість розвиватися і повернутися на новий якісний рівень.

- Як саме Ви сприймаєте Вітесс?

- Я сприймаю Вітесс, як свою нову команду, з якою я підписав контракт на два роки, і з якою хочу домогтися високих результатів. Вважаю, команда в наступному чемпіонаті може поборотися за найвищі місця, так як навіть у закінчився чемпіонаті ще за п’ять турів команда мала шанси на друге місце, але на фініші зазнала декілька поразок поспіль. А в позаминулому сезоні команда посіла третє місце. Так що з Вітесс можна реально чогось досягти і щось виграти в Голландії.

Новини футбол юа Ліга Європи для київського “Динамо” розпочнеться з групового етапу, де кияни будуть грати з дуже сильними командами такими як Фіорентина (Італія). також буде аутсайдер із Франції – Генгам, якого Динамо повинно обігравати тільки так. Головне, щоб футбольні трансфери були вдалими для київського клубу.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?