20 Лют

Дніпро 2-0 Олімпіакос відео огляд матчу, дивитися голи та моменти гри Ліги Європи

Страница доступна на: Російська

Дніпро 2-0 Копенгаген відео огляд матчу, дивитися голи та моменти матчу

Дивитися відео огляд матчу Дніпро 2-0 Олімпіакос та побачити всі основні моменти гри та відео голів матчу 19-02-2015.

Ось і закінчився матч Ліги Європи між: українським Дніпро та грецьким ОлімпіакосомРахунок матчу 2:0 – перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи закінчився перемогою дніпропетровської команди, але все вирішиться в наступному матчі цих команд, який відбудеться через два тижні. Пряма трансляція другого матчу буде на сайті uafootball.org.ua.

Перший матч закінчився з рахунком - Дніпро 2-0 Олімпіакос дивитися відео огляд матчу. Всі голи та моменти 1/16 фіналу Ліги Європи 19 лютого 2015 року

Рахунок матчу Дніпро – Олімпіакос – 2:0
Хто забивав голи? Голи забивали: Канкава, 50, Ротань, 54

Склад ФК Дніпро: Бойко, Чеберячко, Дуглас, Эжиджио, Коноплянка, Безус (Калініч, 46), Лучкевич, Ротань, Канкава, Зозуля (Федорчук, 69), Матеус (Бруну Гама, 88)

Склад ФК Олімпіакос: Роберто, Омар, Маніатіс, Масуаку, Сантана (Миливоевич, 57), Касамі, Сиовас, Афеллай, Доссеви (Дурмаз, 71), Домінгес (Фортуніс, 57), Мітроглу

Попередження: Безус, Канкава, Коноплянка, Федорчук – Сантана, Афеллай, Миливоевич, Маніатіс

Загальні настрої перед грою Дніпра і Олімпіакоса були приблизно такими: греки на ходу, нікого не помічають у себе в чемпіонаті, погомоніли в Лізі чемпіонів, а, значить, нічого доброго нашій команді не світить. Цілком реалістичні думки, доповнені черговим міркуванням на тему того, як тяжко входити в офіційні ігри після зборів.

Дніпро спромігся вичавити максимум з мінімуму: без феєричної гри, без великої кількості гольових моментів – гранично комфортний результат перед гостьовим матчем. Головний грецький клуб був обіграний в стилі, який прийнято іменувати “перемогою на класі”, хоча ще до гри мало хто вважав Олімпіакос менш класною командою.

Мирон Маркевич вирішив випустити двох головних зимових новачків зі старту. Тут слід говорити не стільки про те, що Мирон Богданович не любить затягувати з дебютом новачків, а радше про відсутність альтернативи на їх позиціях. Эжидио сподобався: цей хлопець явно зігрався з Коноплянкою і дуже підходить лідеру Дніпра в плані спільних імпровізацій на фланзі. Обидва, щоправда, провели не найвидатніший матч в плані атаки, але потенціал видно, і він очевидно високий.

Матч Ліги Чемпіонів за участі української команди Шахтар Донецьк 0-0 Баварія повний огляд та аналіз матчу 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, розумний аналіз гри.

З Безусом трапилася інша історія: екс-динамівець виглядав непогано, якщо закрити очі на пару обрізок – спочатку у будь-якого новачка буває. По ходу гри не очікувалося, що Маркевич вирішить прибрати Безуса після перерви, зробивши вибір на користь жвавості і енергійності Зозулі на місці атакувального півзахисника.

У першому таймі Дніпру критично не вистачало Ніколи Калініча. Кращим форвард команди зразка першої частини сезону залишився в запасі, а Зозуля без особливих надій намагався перестрибнути височенних центрбеків Олімпіакоса. Шкода, що Калініча не було в першому таймі: велика кількість навісів так і залишилися незавершеними за програної боротьби на другому поверсі.

В цілому, перший тайм вийшов дуже низьким в плані якості футболу. Сумні трибуни Олімпійського (аж п’ять тисяч “киян і гостей столиці”) вселили млявість у футболістів – ті ходили пішки по полю. Складалося враження, що гравці вирішили втілити в життя програмну тезу «все вирішиться у другому матчі», а, отже, в першому можна і не напружуватися. В цілому, Олімпіакос виглядав гостріше і швидше, але не критично.

Ключовий момент матчу – старт другого тайму. Варто було Дніпру трохи жвавіше посунутися до воріт Олімпіакоса, як греки самі допомогли оформити ідеальне перевагу. Спочатку невдалий удар Канкави був люб’язно трансформований у гольовий з допомогою рикошету, а потім стався автогол у чистому вигляді після подачі Ротаня. Було б зовсім гарно, злови Дніпро греків на контратаці під кінець матчу, але скаржитися явно не доводиться.

Паралельний матч за участі російської команда та голандського чемпіону - ПСВ 0-1 Зеніт відео огляд матчу, дивитися гол та моменти матчу

За підсумками цього матчу хотілося б виділити не атаку (можуть набагато краще), а захист Дніпра. Джаба Канкава перерізав безліч атак Олімпіакоса в центрі поля, майже ідеально відіграли Дуглас і Чеберячко. Помилявся на фланзі Лучкевич, але завдяки швидкості змінник Федецького свої промахи виправляв.

Все могло закінчити з великим осадом, не устежити арбітр порушення у штрафному Дніпра на останній хвилині матчу. Вгледів – і відмінно, а Витору Перейрі залишалося тільки істерично плескати під носом у лайнсмена.

Олімпіакос буде дуже злий через тиждень: ще зліше, ніж Перейра після незарахованого голу. На боці Дніпра – грандіозне переваги і повна перемога захисту команди Маркевича над атакою греків у першому матчі. Затьмарювати радість великої перемоги над сильним суперником зайвими попередженнями з приводу другого матчу зараз не особливо хочеться, але навряд чи хтось посперечається, що радіти рано.