29 Сер

Анонс матчу Дніпро (3) – Нимме Калью (1)

Реклама
Реклама

Прев'ю матчу-відповіді Ліги ЄвропиДніпро практично вже в груповій стадії Ліги Європи. З командою має відбутися щось неймовірне, щоб вони примудрилися програти у себе вдома естонському колективу з рахунком 3:0, саме такий результат дозволяє Нимме Калью пройти свого суперника.

Хуанде Рамос зараз може дійсно пишається своїми підопічними. Клуб показує по-справжньому сильний футбол, не без огріхів звичайно, але в будь-якому разі конкурентоспроможний.

Є припущення, що сьогодні не варто чекати від господарів поля якогось надатакувального футболу і на це є кілька об’єктивних причин, головна з яких стратегічні цілі всередині чемпіонату. Колектив з Дніпропетровська вже в наступному турі національної першості має зустрітися з київським Динамо, а значить необхідно підвести команду до гри на піку форми тижневого циклу.

Реклама
Реклама

Вже точно відомо , що в матчі не візьмуть участь Жуліано і Лаштувка. Так само треба пам’ятати про те, як Хуанде Рамос любить експериментувати зі складом. Будь воля іспанця він, напевно, повністю оновлений склад випустив би, але це було б вже занадто.

Зате вболівальники клубу можуть сподіватися , що побачать після довгої відсутності на полі Дугласа. З іншого боку, випустивши резервний склад, Рамос не зможе випробувати в бойових умовах деякі напрацювання, приготовані для київського Динамо, однак варто розуміти, що всі козирі Дніпра вже давно відточені і щось нового ми від них давно не бачили.

Якщо гості заб’ють швидкий гол, то ми можемо і зовсім побачити веселу гру, де обидва колективи стануть намагатися забити, а захисні дії відійдуть далеко на задній план.

Нимме Калью їде на гостьовий матч, чітко розуміючи, що історія, в якій більш слабкий колектив сенсаційно перемагає на виїзді фаворита пари явно не про них. Якщо чесно, то естонський клуб навіть трохи розчарував. Як виявилося слова естонських журналістів перед першою зустріччю про готовність команди дати бій і здивувати Дніпро не виправдалися навіть на 30 %.

Клуб просто не того рівня, щоб виступати на груповій стадії Ліги Європи. У кожному разі в матчах з Дніпром вони отримають неоціненний досвід. Загалом, кожному своє, Дніпру залишилося поставити крапку в їх естонської історії і чекати, що швейцарський жереб (як відомо команди по групах будуть розбиті шляхом жеребкування, яке пройде в Ньоні) їм принесе .

Дивіться також матч Дніпро – Нимме Калью онлайн

Прогноз УФ – 2:0

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2017 19:30Локомотив Краснодар22.10.2017 Вчора19:00Анжи Арсенал19:30Динамо Шахтер
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?