20 Вер

Дніпро – ПСВ онлайн трансляція ЛЄ 1 тур групового етапу

Дніпро-ПСВ онлайн трансляціяПропонуємо вам переглянути онлайн трансляцію матчу Дніпро – ПСВ
1 тур групового етапу Ліги Європи.

Початок гри о 20:00 за Київським часом.

Ліга Європи УЕФА, груповий етап.

Матч завершено! Рахунок матчу Дніпро – ПСВ 2:0
Голи: Матеус, 50, Хатчінсон, 58 (в свої ворота)

Онлайн трансляція матчу Дніпро-ПСВ.

Дніпро не понісся вперед, але все одно першим почав загрожувати воротам суперника. Зрозуміло, основною зброєю в атаці служив Євген Коноплянка, тому і настання в основному велися лівим флангом. Перший захід эйндховенцев в штрафну трапився тільки на 14-й хвилині і перервався прапорець лайнсмена, сигналізує про офсайд.

Четвер, 20 вересня 2012, Дніпропетровськ, стадіон “Дніпро Арена”.

ПСВ зумів прибрати ініціативу до своїх рук, однак їхні дії не були небезпечними, а лідера півзахисту Олу Тойвонена постійно намагалися пресингувати, і з ним впоратися вийшло. На 27-й хвилині матчу Коноплянка небезпечно пробив зі штрафного – трохи вище. Що засмучувало, так це велика кількість браку у дніпрян, особливо на своїй половині поля. Голландці, правда, теж були аж ніяк небезгрешны.

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Ротань, Жуліано, Зозуля (Канкава, 85), Коноплянка (Денисов, 84), Матеус, Селезньов

ПСВ: Ватерман, Хатчінсон, Марсело, Дерек, Віллемс (Енгелаар, 46), Строотман, ван Боммель, Тойвонен, Нарсінг (Матавж, 73), Мертенс (Депай, 74), Ленс

Попередження: Чеберячко, Коноплянка, Селезньов – Тойвонен, Строотман, Ленс