11 Кві

Жеребкування Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн відео трансляція 11.04.2014

Дивитись пряму відео трансляцію Жеребкування Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн, п’ятниця 11 квітня, час 13:00 (14:00), дізнатися результат цієї футбольної події і переглянути відео огляд Жеребкування Ліги Чемпіонів та Ліги Європи ви зможете на футбольних новинах.

Подія завершена.

До цього довгожданного жеребкування ми побачили дуже багато цікавих матчів. Ми бачили сенсації, бачили запал в очах футболістів. Відіграна вже більша частина онлайн матчів нинішньої компанії Ліги Чемпіонів. Вже на стадії чвертьфіналу ми з вами бачали серйозні втрати команд та навіть навіть розчарування, але і яскраві моменти в цій Лізі Чемпіонів нас не покинули. Лондонський “Челсі” справедливо програв перший футбольний матч у Парижі, програвши її з рахунком 3:1. Шансів було дуже не багато, але “аристократи” змогли доказати своїм фанатам, незважаючи на втрату на початку першого тайму своєї головної перспективної зірки – Едена Азара. Героєм матчу став форвард “Челсі” Демба Ба, який забив чудовий гол наприкінці матчу на 88-й хвилині.

Златан Ібрагімович міг лише спостерігати за подіями з трибун із-за своєї травми, яку він отримав ще у першій грі. “Манчестер Юнайтед” поїхав у Німеччину для того, щоб поборотися за першість з Баварією, і показати всім, що вони залишаються чемпіонами і можуть дати бій будь-якій команді світу, якою б потужної ця команда не була. І вони показали справжній бій, нехай і не зовсім такий, як багато фанатів очікували від дияволів. Команда Давіда Мойеса перша забила в матчі, але пропустила гол через півтори хвилини, а за час, що залишився, супер-клуб з Мюнхена завершив розпочату справу.

Мадридський “Реал” критикують всі фанати цієї команди. І всьому виною ганебна поразка від “Боруссії” з рахунком 0:2, яка дійсно билася показала чудовий футбол до кінця і за підсумками другого матчу набагато більше заслуговувала пройти далі, ніж колектив Карло Анчелотті, але не варто забувати, що саме “вершкові” розгромили німецьку команду в першому чвертьфінальному поєдинку з рахунком 3:0. У будь-якому випадку у іспанського лідера є час на те, щоб до кінця відновився Кріштіано Роналду і почати готуватися до вирішальних матчів півфіналу. Але найголовніша сенсація Ліги Чемпіонів – виліт “Барселони”, яка програла мадридському “Атлетіко”.

В усіх двох матчах команда Дієго Сімеоне була набагато краще за своїх суперників – і з цим важко посперечатися. Лише за перші 20 хвилин “матрацники” потрапили цілих чотири рази по штангах та перекладині, не рахуючи один забитий гол. Каркас воріт “синьо-гранатових” тріщав дуже дзвінко. Єдиний гол на початку поєдинку став ключовим і господарі спокійно завершили це протистояння, зумівши пробитися далі. Отже, команди, які зійдуться у півфіналі Ліги Чемпіонів англійський “Челсі”, іспанські: “Атлетіко” і “Реал”, німецька “Баварія”. Ну а які ж будуть пари – вирішить жереб.

Генріх Мхітарян – чудовий трансфер стає провалом для “Боруссії”. Відомий футбольний англійський сайт “Bleacher Report” зробив аналіз того, як дортмундська “Боруссія” провела свою трансферну компанію літком.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.