18 Сер

Анонс матчу Динамо К – Таврія

Реклама
Реклама

Олег Гусєв та Сергій НазаренкоДавно не було так сумно в таборі київського Динамо як зараз. Всі думали, що найгірше вже відбулося в минулому сезоні, а тепер колектив чекає світле майбутнє, тим більше що для цього витрачені не маленькі гроші.

Але виявляється, то було всього лише прелюдією перед кульмінацією. Дати перепочинок команді може перемога в сьогоднішній грі проти Таврії. Якщо і в цьому матчі не буде здобута перемога, то вже можна сміливо і безапеляційно говорити про глибоку кризу в Динамо.

Кияни знаходяться в якійсь агонії, і найбільше дивує те, що маючи у складі дійсно класних футболістів, тренерський штаб ніяк не може налагодити гру. І в першу чергу мова йде про командні атакувальні дії.

Для тих, хто цікавиться статистичними даними, розрахунками дій окремих ліній, давно ясно, що команда від матчу до матчу демонструє все гірші результати саме у спільних діях на стадії атаки.

Загальна картина дій киян виглядає наступним чином – взяти під контроль м’яч, який ганяється без будь-яких загострень і закинути його в штрафну в надії на індивідуальні дії своїх нападників. Апогеєм всієї неспроможності такого футболу став провал в минулому турі, коли Чорноморець наочно продемонстрував як треба грати проти команди зірок, але далеко не зоряної команди.

Поки незрозуміло наскільки тренерський штаб усвідомлює, що необхідно терміновим чином провести так зване перезавантаження колективу і піднімати рівень командних дій. Зробити це зараз, дійсно схоже на подвиг.

У команді величезна кількість травмованих і саме тих, хто здатний бути якимось сполучним елементом всієї командної гри. Мова йде в першу чергу про Ярмоленко і Гармаша. Додайте сюди травму Селіна і виходить, що Блохіну ще треба думати про ліміт на іноземців. Можна тільки уявити, що може показувати той же Мбокані якщо команда почне діяти в іншому стилі і стане використовувати всі його можливості.

Поки ж Динамо експлуатує його фізичні дані, хоча форвард дійсно різнобічно розвинений. Але навіть якщо ми продовжимо й далі перераховувати всі мінуси киян, все одно сьогодні вони просто зобов’язані перемагати Таврію, інакше заодно можна буде ставити питання про профпридатність тренерського штабу.

Починаючи з першого туру про Таврію або погано або зовсім нічого. На жаль, колективу як такого немає. Команда створюється по ходу чемпіонату. Яннісу Хрістопулосу нічого не залишається, як намагатися склеїти окремі частини колективу в загальну картину, поки цього не виходить.

Однак якщо Таврії вдасться якимось дивом зіграти на слабкостях Динамо, то можливо це стане відправною точкою сходження Сімферополя по турнірній таблиці, падати нижче вже нікуди.

Дивіться також матч Динамо К – Таврія онлайн

Прогноз УФ – 2:0

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.01.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?