24 Жов

Анонс матчу Динамо К – Тун 24.10.13

Реклама
Реклама

Олег БлохінЩоразу, говорячи про Динамо, нам доводиться констатувати той факт, що від команди можна чекати чого завгодно причому і з негативним відтінком. Клуб останній місяць встиг і провести досить сірі гри як з Ворсклою, так і достатньо обнадійливі для вболівальників, самим незабутнім був розгром донецького Металурга.

Цього разу перед підопічними Олега Блохіна стоїть завдання застрибнути у вагон поїзда, що рушив у напрямку плей-офф Ліги Європи.

Так що ж змінилося в київському Динамо , що нам дозволяє сподіватися на позитивний результат у протистоянні зі швейцарським Туном? Найголовніше тренерський штаб вирішив кардинально переглянути список тих , хто гідний грати в основному складі. У результаті такої політики в запас були відправлені той же Тремулінас, Аруна та Віда. А замість них отримали шанс проявити себе Сидорчук та Макаренко, а Шовковський знову зміг нагадати про себе вболівальникам клубу.

Таке перетасовування дозволило заявити про себе Макаренку. Футболіст явно готовий конкурувати за місце на лівому краю оборони з Тремулінасом. І якщо Блохін проти швейцарців випустить саме доморощеного гравця, а він не підведе, то можливо ми станемо свідками як багатомільйонне придбання сідає в глухий запас, що треба зауважити досить корисно для профілактики зіркової хвороби в колективі.

Але серйозна ротація складу не завжди дозволяє показувати стабільний результат на тривалому відрізку часу. Тим більше, що було це зроблено більше на емоціях, і не практикується у киян на постійній основі як, наприклад, у Дніпрі. Тому доводиться сподіватися на те, що кияни поки не вийшли зі своєї білої смуги і зможуть проявити свої найкращі якості, які полягають у великому потенціалі флангів і звичайно ж зарядженому на гол форварді Мбокані.

Тун поки нагадує клуб, який за своїм потенціалом здатний проходити груповий етап, але поки не може твердо заявити про свої домагання. Хоча швейцарці й не вирізняються якоюсь надфункціональною підготовкою, проте все одно намагаються не поступатися в швидкісних діях своїм опонентам.

Наставник команди Урс Фішер не приховує, що над колективом немає тиску через результат, і тому для них не буде трагедією гостьова поразка. Тому можна припустити, що Тун готовий зіграти на рівних з Динамо, а стан киян дозволяє їм це зробити. При таких розкладах вболівальники можуть побачити відкритий футбол і кілька забитих м’ячів, на що і будемо сподіватися.

Дивіться також матч Динамо К – Тун онлайн

Прогноз УФ – 2:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?