23 Бер

«Динамо» – «Металург» З. – 4:0 огляд матчу.

Важкий перший тайм динамівців завершився трудовим м’ячем, після чого справу було практично вирішено.

Наставники не підготували якихось сюрпризів. Хіба що Олег Таран вирішив довірити останній рубіж Євгену Боровику, з яким добре знайомий по роботі у «Кривбасі». Втім, такий хід лише на початку дарував шанси гостям на пристойний результат.

У першій 45-хвилинці запоріжці були вкрай заведеними і не забували про атаку, майже не дозволяючи «пожеж» у власному штрафному майданчику. Мабуть, зламним моментом став гол перед свистком на перерву. Концентрація зрадила захисників «Металурга», і Д`ємерсі Мбокані головою чудово пробив, коли скористався навісом Даніло Сілви.

Після відпочинку гості ледь не зрівняли рахунок, однак Дмитро Юсов з близької відстані влучив в Олександра Рибку. Потім Олег Блохін побачив, що у його команди дещо згасло бажання подальшої боротьби, і наставник кинув у бій Олега Гусєва. Ветеран став справжнім лідером і удвох з Мбокані довів перевагу до переконливої.

Спочатку Гусєв вибіг на ударну позицію, коли цьому сприяв Лукман Аруна – 2:0. Потім Рибка вибивав м’яч, Мбокані головою подовжив політ, а Гусєв використав друге побачення з голкіпером суперника – 3:0. І майже одразу автор першого гольового «дубля» допоміг того ж досягти Мбокані, який з кількох метрів встановив остаточні цифри на табло.

Читайте також новини футболу у Футбол Онлайн: Даріо Срна: “Програш “Дніпру” – це удар по чемпіонських амбіціях “Шахтаря”. Після матчу журналістам вдалося поспілкуватися з капітаном команди Даріо Срною і дізнатися , чому “Шахтарю” не вдалося виграти 22 березня в матчі з “Дніпром” на своєму полі…

Дивіться також футбол онлайн – Реал Мадрид – Барселона онлайн відео трансляція матчу. 29 тур, 23.03.2014

Дивіться також: футбол онлайн. Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.