17 Лют

Фернандіньо: “Переїзд до Англії зробитв мою мрію реальністю”

Луї ван Гал з моменту свого приходу в «Манчестер Юнайтед» витратив більше £ 250 млн на трансфери, але знайти оптимальний склад поки так і не зумів.

Помилки у виборі виконавців та їх місця на полі особливо яскраво проявилися у перші хвилини матчу з «Арсеналом», який протистояв «червоним дияволам» у неділю на «Емірейтс».

Щоб вирішити результат гри, господарям знадобилося всього 20 хвилин. Спочатку Алексіс Санчес п’ятою замкнув передачу Озіла з воротарського майданчика, а через мить вже Месут засвітив своє прізвище на табло, холоднокровно завершив комбінацію перед штрафним.

Остаточний результат встановив все той же Санчес, який пішов від трьох суперників у штрафному і завдав невідпорного удару. Для «Арсеналу» це лише друга перемога над «Манчестер Юнайтед» за останні 14 матчів у Прем’єр-лізі Чемпіонат Німеччини. 8-й тур.

У 8-му турі Бундесліги підопічні Дітера Хеккінга цілком могли розжитися очками у Менхенгладбаху, де місцева «Борусія» з рук геть погано почала чемпіонат, але господарі дали бій. Інтрига в матчі зберігалася до заключної п’ятнадцятихвилинки, протягом якої Ховард Нордтвейт і Ібраїма Траоре забили по голу і принесли «Боруссії» перемогу.

Чемпіонат Нідерландів. 8-й тур. «Аякс» – ПСВ – 1:2 Голи: Перейро, 7 (0:1); Юнес, 10 (1:1); Перейро, 79 (1:2). ПСВ перервав безпрограшну серію «Аякса» на старті сезону, не дозволивши амстердамцам піти у відрив у чемпіонській гонці.

«Аякс», до цього не пропускав на своєму полі в трьох матчах, дозволив Гастону Перейро відзначитися вже на 7-й хвилині. Буквально відразу ж команда Франка де Бура відновила рівновагу зусиллями Аміна Юнеса, але переможну крапку в грі поставив настирливий Перейро. Для 20-річного уругвайського новачка ПСВ це була перша гра в стартовому складі. Що ж, Перейро поступово починає заповнювати прогалину, що утворилася після відходу цього літа Вейналдума і Депая. Чемпіонат Франції. 9-й тур.

«Ліон» – «Реймс» – 1:0 Голи: Лаказетт, 44 (1:0). Олександр Лаказетт додав впевненості собі і своїм партнером, здобувши для «Ліона» перемогу над «Реймсом». Кращий бомбардир чемпіонату Франції минулого сезону спочатку не реалізував пенальті на 41-й хвилині, але потім виправився, коли відправив м’яч у ворота рикошетом від суперника. «Ліон» зрівнявся з «Реймсом» за кількістю набраних очок (15) і розташувався на 6-му місці в турнірній таблиці. Тріумф «Ліона» затьмарився травмою основного захисника Мілана Бишеваца.