06 Лип

ФІФА затверджує використання «технології визначення голу»

Реклама
Реклама
Україна-Англія, реакція на незарахований гол Девіча

Реакція на незарахований гол Девіча, фото – Getty Images

Вчора з’явилися чудові новини для футбольних фанів у всьому світі. У ФІФА оголосили, що відтепер схвалюють використання технології визначення голів (goal-line technology – GLT).

В даний час проходить тестування двох основних систем – GoalRef і Hawk-Eye. Повідомляється, що вперше одна з них буде використана на під час клубного чемпіонату світу в грудні 2012 року в Японії. Далі систему будуть використовувати спочатку на Кубку Конфедерацій в 2013 році та на Чемпіонаті Світу по футболу в 2014 році у Франції.

По результатам тестування можна буде говорити про ефективність системи та про можливе її використання в Лізі Чемпіонів та Лізі Європи.

Оскільки більшість спортивних змагань уже використовують технології повторів, то чому ж футбол має відмовлятися від неї. Найбільш важливою задачею є те, щоб голи ідентифікувалися правильно завжди. Похибок в цій справі бути не може.

На застосування даної технології Федерацію Футболу наштовхнули часті помилки суддів у визначенні голів за останні декілька років. Яскраві приклади: гра Англія – Німеччина на ЧС 2010 року та гра між збірними України та Англії на Євро-2012.

Технологія визначення голів, без сумніву, зробить футбол кращим. Є чутки, що на ЧС-2014 по футболу тех хочуть ввести таку технологію. Судді будуть мати можливість виправитися у разі помилки і таким чином людська помилка не буде коштувати команді шансу на перемогу.

Журналісти вважають, що ця технологія повинна значно покращити рівень футболу взагалі і всім повинно бути добре від цього, але є ліди, які люблять старий футбол і проти всього нового.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
18.07.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?