20 Лис

Франція – Україна – 3:0 огляд матчу 19.11.2013

Ось і закінчився матч Франція – Україна, який закінчився поразкою нашох збірної з рахунком 3:0. Немає слів для того, щоб описати ємоції тих людей, які всім серцем вірили в збірну, але в Парижі наших хлопців майже не було видно. Французи все-таки взяли реванш тим самим відкинувши збірну України за борт. Всі сподівались, що Україна зможе витягнути нічию, або мінімально програти, навіть рахунок 1:0 чи 2:1 – нас повністю влаштовував.

На такий хід подій розраховував і головний тренер збірної Михайло Іванович Фоменко, але не все так сталося, як бажалося. Вже з перших хвилин галли почали штурмовати ворота Андрія П’ятова, який відіграв цей матч фантастично. Перший гол стався на 22 хвилині, Франк Рібері намагався пробити П’ятова, але Андрій вдало парирував небезпеку відбивши м’яч від лінії воріт, але Сако першим був на добиванні і переправив м’яч у ворота.

Другий гол стався через 10 хвилин – рикошетом після удару Ріберу м’яч відправляється на ногу Каріма Бенземи і він забиває в пусті ворота з трьох метрів. Третій гол був зарахований на 74 хвилині. Знову паніка у воріт збірної України, після ряду рикошетів м’яч ловить Рібері і пасує прямо на Сако, який оформлює дубль в пусті ворота П’ятова.

Зозуля та Коноплянка намагались врятувати ситуацію, але удача повністю була но стороні збірної Франції. Франція – Україна 3:0 ось про що мріяв кожен фанат Бенземи і компанії. Матч 19 листопада 2013 року гравці нашої улюбленої збірної
запам’ятають на довго….

Шановні читаті! Наша збірна показала дуже достойну гру, тому ми повинні бути з нею завжди, як в радості – так і в горі. Попереду у нас ще великі перемоги, тому треба поскоріши забути цей страшний день.
Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!