24 Чер

Фурія Роха познущалась трохи

Іспанія-Франція 2-0

Іспанія-Франція, Хабі Алонсо святкує

І познущалася вона сьогодні зі збірної Франції. Так, саме тої Франції, яка обіграла наших хлопців. Більше того, футболісти збірної Іспанії виглядали досить впевнено і дозволяли собі грати п’ятками і виконувати фінти. Французи ж, в основному, грали 2-м номером і лише періодично «вибухали» починаючи пресингувати та намагатися атакувати. Але давайте про все по порядку.

Першою несподіванкою став склад збірної Франції на поєдинок з іспанцями. В ньому не було Саміра Насрі. Замість нього на поле вийшов Флоран Малуда, який на відміну від першого більше направлений на відбір м’яча і грає більш жорстко.

Підопічні Дель Боске вийшли на поле Донбас Арени без явного форварда, адже всім були цікаві матчі, як і першому груповому матчі проти Італії. Таке рішення тренера було цілком логічним, якщо врахувати, що по-справжньому забивних форвардів у нього аж один – Давід Вілья, і той через травму не може прийняти участь в футбольному святі. А ось атакувальних півзахисників найвищого класу хоч відбавляй.

Іспанці з перших же хвилин заволоділи ініціативою, взяли м’яч під свій контроль (а хто би сумнівався). У своїй улюбленій манері вони катали м’яч від флангу до флангу, від гравця до гравця. Але таким чином закрутити голову французам не вийшло. Зате вийшло по-іншому: завдяки активному фланговому проходу Хорді Альби і його же подачі в район одинадцятиметрової позначки на голову Хабі Алонсо. Так Іспанія відкрила рахунок вже на 19 хвилині.

У першому таймі французи не змогли протиставити «бойовим гномам» (коментатор Спорт 1) абсолютно нічого. Зате другий вони почали досить жваво і явно намагалися створити щось путнє в атаці. Але ні закидання на Каріма Бензему, який до речі, виглядав не дуже в цьому матчі, ні прямолінійність і постійні пошуки Рібері, щоб віддати йому пас результату не принесли. Ба навіть більше, наприкінці матчу Педро і Торрес, які змінили Сілву і Фабрегаса відповідно створили досить небезпечний момент. Який, якби не Кошельни закінчився би другим взяттям воріт збірної Франції.

Тим не менш, уже в додатковий час Педро таки свого досяг – Ревейєр зфолив на ньому та ще й у своїй штрафній. Пенальті вдало реалізував, і оформив дубль в цьому матчі, Хабі Алонсо, на 91 хвилині. 2-0 цілком закономірний результат, по грі. На-жаль, збірна Франції не змогла зробити подарунок Зінедіну Зідану, якому між іншим, сьогодні виповняється 40 років, з чим ми його і вітаємо.

Отже, Фурія Роха без проблем переграє Францію і виходить у півфінал ЄВРО-2012, де її вже чекає Роналду і компанія.

Рамос: Сподіваюся, що Коломойському сподобалася гра з “Динамо”. Головний коуч дніпетровської команди дав інтерв’ю після захоплюючої перемоги на Динамо.