07 Кві

Футбольні схід і захід розійшлися миром

Вболівальники не побачили в Ужгороді жодного голу, такій нічиїй були задоволені футболісти обох команд. Всі бачили, що такого ігрового темпу старалися триматися тренери двох команд.

Обидва тренери, як Грозний так і Ташуєв сміливо назвали цю безгольову нічию справедливим результатом, тому після матчу на прес-конференції вони все справедливо сказали матч, футбол юа, та безгольову нічию, яка всіх задовільняла.

Але потрібно відзначити, гольових моментів в обох команд було дуже багато, незважаючи на такі гольові нагоди, обидві команди все одно не змогли ніяк забити хоча б один гол на дві команди. Вже з початку матчу лідерами матчу стала команда із Донецька, які старалися тримати м’яч та грати у красивий футбол. Старалися грати в пас та робити передачі на загострення, але реалізувати таку перевагу на початку гри донеччанам не вдалося.

Після атаки гостей на перших хвилинах гри господарі прийшли в себе та змінили хід гри. Вони взяли ініціативу в свої руки та вже на 22 хвилині гри ужгородці мали дуже небезпечний штрафний удар, але забити гол-красень зі стандарту в них не вийшло. Уоллас намагався закрутити кулястого в верхній кут воріт, але м’яч сильно вдарив каркас воріт та вилетів за границі футбольго поля.

Але цей шкидкий футбол юа, який показували футболісти не закінчувався, як доказ цьому – ще пара шикарних гольових моментів.

Після першого тайму гра сильно не помінялася. Команди старалися забити гол, але всі старалися створювати небезпечні моменти зі стандартних положень, але ні кутові, ні штрафні удари не змогли досягти однієї цілі. Лисицький міг забити чудовий гол головою за «Говерлу», але з його ударом справився Паньків, який в чудовому сейві вибив м’яч з-за перекладини. Футболісти донецького “Металургу” створили подібний момент, але Чечетов не зміг забити такий важливий для команди гол.

Під кінець матчу футбольний матч повністю втратив весь інтерес. Гравці втомилися і вже не хотіли грати у футбол, тому вболівальникам здалося, що результат повністю задовілняє команди. Гравці казали після матчу, що стан поля був дуже поганий, тому саме він завадив показати гарний футбол юа. Тому склалося, як склалося, але наші команди не забили ні одного гола, тому рахунок – 0:0.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер донецької команди Сергій Ташуєв заявив, що гра йому сподобалася, адже він побачив повну самовіддачу своєї молоді та всієї команди в цілому. Також наставник ужгородської команди відмітив старання молодого складу команди, сказавши, що в його команді завжди є місця для талановитих людей.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.