29 Лис

Огляд матчу Генк – Динамо Київ – 3:1. Відео голів та моменти

Сумна новина сталася для українського футболу 28.11.2013 – Динамо Київ ганебно програє бельгіському Генку з рахунком 3:1, тоді як беззаперечним фаворитом на цей матч вважалась українська команда. А починалось все дуже добре для нашої команди – вже на 9 хвилині Андрій Ярмоленко після серії рикошетів заводить м’яч в ворота Генку – 1:0.

Відквиталися бельгійці на 17 хвилині. Хачеріді в своєму карному майданчику своїм потужнім корпусом завалив Кумордзі – суддя чітко вказує на 11 метрову позначку. Пенальті реалізовує Воссен потужнім ударом по центру воріт на 17 хвилині гри – 1:1. А вже на 37 хвилині гри Генк виходить вперед, забиваючи другий м’яч в ворота Коваля. Після верхової подачі в штрафний майданчик Воссен пасує круглого прямо на ногу Кумородзі – 2:1.

Через три хвилини Динамо пропускає третій гол після подачі кутового з правого флангу. Плечем забиває де Кеулар, повністю вбиваючи всі інтригу в матчі ще в першому таймі. В перерві головний тренер київського Динамо Олег Блохін не зміг налаштувати команду на вірний шлях, тому матч так і завершився за рахунку 3:1 на користь бельгійського Генку. Маємо зауважити, що Динамо ще має шанси на вихід із групи, якщо Ярмоленко та компанія переможуть Рапід 12 грудня 2013 року.

Можливо, швидкий гол став причиною програшу київської команди, адже інших аргументів і бути не може… Хоча можливо гравці ще не повністю відновилися після ігор збірної України, та і суддівство теж було не “ідеальним”. В будь-якому випадку Олег Блохін розбереться із цією ситуацією і налаштує свою команду на лад та успіх. Бажаємо успіхів киянам в цій тяжкій ситуації!

Генк: Кетелеш, Нгонгка (Сімайс, 53), Мбоджі, Кулібалі, Тшиманга, Кумордзі (Геркенс, 87), Хайленд, Буффель, Горью, Камю (де Кеулаер, 18), Воссен

Динамо: Коваль, Гусєв, Хачеріді, Драгович, Тремулінас, Велозу, Сидорчук, Ярмоленко, Беланда (Макаренко, 72), Ленс (Безус, 55), Ідейє

Попередження: Буффель, Кумордзі, де Кулаер — Хачеріді, Сидорчук, Беланда

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!