14 Лип

Огляд матчу Німеччина – Аргентина 1:0. Фінал ЧС 2014, золото беруть німці

Страница доступна на: Російська

Огляд матчу Німеччина - Аргентина 1:0. Фінал ЧС 2014
Збірна Німеччини стала чемпіоном світу з футболу в четвертий раз. У фінальному матчі німці перемогли збірну Аргентини з рахунком 1:0. Матч проходив у Ріо де Женейро.

Автором єдиного забитого м’яча став нападник бундестім Маріо Гетце.

Основний час матчу завершився нульовою ничьей. Збірна Німеччини в четвертий раз здобула перемогу на мундіалі. До цього команда перемагала на турнірах 1954 року в Швейцарії, 1974 року на домашньому чемпіонаті світу і у 1990 році в Італії. Також німці є триразовими чемпіонами Європи.

Прекрасний фінал видали збірні Німеччини і Аргентини. Було багато боротьби, вистачало моментів для взяття воріт, а німцям пощастило. У другому овертаймі Гетце прийняв м’яч на груди у карному суперників, а другим дотиком відправив його у ворота.

Не дивлячись на високий градус відповідальності за результат, моменти створювали регулярно. Першим міг забивати Ігуаїн. Скористався помилкою Крооса, вийшов один на один і… не влучив у ворота. Пізніше фірмовий забіг правим флангом здійснив Мессі.

Німеччина виграла, тому що повинна була це зробити і тому, що це не та команда, яка втрачає своє. Вона може змусити втратити своє інших, як це було в 54-м, коли німці вперше виграли золото. Аргентина на цьому ЧС була теж свого роду феноменом.

Німеччина – Аргентина 1:0 відео огляд матчу Фінал ЧC-2014. Дивитися голи та моменти 13.07.2014

У складі збірної Аргентини все було передбачувано, у Сабельї за час турніру основний список викристалізувався, а на повернення Ді Марії всерйоз розраховувати не доводилося. Його позицію в півзахисті зайняв Перес, як це було і в півфіналі. У німців втрата сталася між розминкою і виходом команди на полі, в цей момент Хедіру замінив Крамер.

Фінал почався весело, обидві команди з гарним настроєм взялися за справу. Це було видно і по швидкостях, і за великим планам. Німці виглядали дуже впевнено на перших хвилинах, була якась розслабленість людей, які прийшли отримати те, що їм належить, наприклад, переклад в банку. У аргентинців навпроти була зосередженість людей, націлилися відібрати чуже. Німці спокійно переводили м’яч, вирізали ефектні навісні передачі в штрафний майданчик, аргентинці мчали за кожним полетів вперед м’ячем.

Бразилія – Нідерланди 0:3 відео огляд матчу третє місце ЧC-2014. Дивитися голи та моменти 12.07.2014

Перший по-справжньому гольовий момент для Аргентини створили самі німці. Кроос ледь не поповнив кількість своїх гольових передач, пославши м’яч головою Ігуаїну. Гонсало мав час і простір, але не став зближуватися з воротарем, пробив з лінії штрафного і м’яч полетів вліво.

Другий тайм, відверто кажучи, був нічийним, тому навряд чи хтось здивувався, що 90 хвилин для з’ясування відносин між собою німцям і аргентинцям відверто не вистачило. Додатковий час почалося в шаленому темпі: німці атакували позиційно (і домоглися, приміром, забійного моменту у Шюррле в самому початку), а збірна Аргентини небезпечно і дуже швидко відповідала в контратаках.

На 97-й хвилині серйозну помилку в обороні допускає Хуммельс, після чого Паласіо мав блискучу можливість вразити ворота Нойєра, але зробити це йому не вдалося. Саме в таких епізодах Аргентина і виглядала нереально небезпечною: тоді як Боатенг провів чи не найкращий свій матч у футболці збірної Німеччини.

І ось, 113 хвилина. Шюррле проривається лівим флангом, віддає м’яч на Гетце, а він… Він обігрує Ромеро, перекреслюючи блискучу оборонну гру Аргентини в обороні в цьому матчі. Чудовий гол Гетце, який вже ніколи не забудеться..
Тому, всі повинні знати, який рахунок матчу Німеччина – Аргентина – 1:0. Чемпіонат Світу завершено!