05 Лют

Ігор Циганик: “Припускаю, зараз є домовленість між “Дніпром” та “шпорами” щодо Коноплянки”

Реклама
Реклама

Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик висловив свою думку про причини, за якими зірвався трансфер Євгена Коноплянки в «Ліверпуль».

«Мало хто знає, що між футболістом і керівництвом клубу існувала домовленість про те, що у разі готовності будь-якого клубу викласти більше, ніж 15 мільйонів євро, сума понад ділиться порівну між «Дніпром» і гравцем.

Тому не тільки клуб був зацікавлений в тому, щоб продати гравця дорожче, але і у самого футболіста був хороший стимул, щоб його цінник був вищий.

Швидше за все, трансфер Коноплянки в «Ліверпуль» відбувся, коли б не було альтернативи. Але за кілька днів до закриття трансферного вікна вона з’явилася…

Що б там не розповідав Шервуд, але «Тоттенхем» приймав участь у переговорах по Коноплянці, Причому спілкувалися керівники «Дніпра» і «Тоттенхема» на найвищому рівні. Це теж достовірний факт. Далі тільки мої роздуми і припущення.

Думаю, що лондонський клуб доклав руку до зриву трансферу Коноплянки на «Енфілд Роуд». Враховуючи те, що відразу після того, як стало відомо, що Коноплянка залишається в «Дніпрі», саме «Тоттенхем» відразу заявив, що стоїть першим у черзі на річну покупку українця. Просто зараз в лондонському клубі період, коли треба розібратися, в якому напрямку рухатися далі.

«Шпори» не були готові витрачати гроші на трансфер нашого півзахисника взимку. Але влітку, коли комада буде масштабно посилюватися, і бюджет буде виділений, трансфер Коноплянки може стати пріоритетним, причому зовсім не було за 15 мільйонів євро. Боюся помилитися, але думаю, що домовленість між усіма сторонами є вже зараз. Можливо, навіть документальна».

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
13.12.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?