30 Лис

Огляд матчу Іллічівець – Металіст -1:1. Відео голів та моменти матчу

Сьогодні, 30.11.2013 харьківський Металіст грає в нічию з маріупольським Іллічівцем на виїзді. Команді Павлова вдалось забити швидкий гол вже на 7 хвилині гри. Штрафний біля лівого кута харків’ян, Полянський робить навіс вздовж воріт Горяїнова – Майкон підлітає під м’яч і головою забиває цей важливий для команди гол. Після забитого голу Іллічівець відсів на свою половину поля, намагамся відбиватися від атак Металіста і іноді виходити в контратаки.

Металіст весь перший тайм намагався зрівняти рахунок, але захист Іллічівця не дозволяв Девічу і компанії робити зайві рухи в штрафній Іллічівця. Бутко та Іщенко щільно грали з аргентинцями, витісняючи своїм корпусом суперника за лінію футбольного поля.
Мирон Маркевич нервував весь матч, тренер намагався знайти необхідні шляхи для того, щоб комадна взяла себе в руки і довела спрву до кінця, але перший тайм закінчився за мінімальної переваги Іллічівця – 1:0.

В перерві наставнику Металіста вдалося позитивно налаштувати свою команду на другий тайм. Слова Металіста зрозумів і реалізував в гол рятувальник Марко Девіч на 53 хвилині другого тайму. Гра була інтенсивною, але Іллічівець хотів додати один заліковий бал до турнірної таблиці. Гра так і закінчилась з рахунком 1:1.

Іллічівець – Металіст — 1:1
Голи: Майкон, 7 — Девіч, 53

Іллічівець: Гальчук, Бутко, Полянський, Ордець, Іщенко, Тотовицький (Кулач, 61), Довгий, Федотов (Мишнєв, 90 +2), Чурко (Шевчук, 84), Путівцев, Майкон

Металіст: Горяїнов, Азеведо, Пшеничних, Папа Гуйє, Ксьонз (Вільягра, 78), Соуза, Хав’єр, Бланко (Едмар, 46), Марлос (Гомес, 46), Соса, Девіч

Попередження: Ордець, Федотов, Тотовицький, Кулач – Пшеничних

Вилучення: Пшеничних, 90 +4 (друга жовта)