05 Тра

Ювентус 2 — 1 Реал Мадрид огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися відео голів

Страница доступна на: Російська

Ювентус 2 — 1 Реал Мадрид огляд матчу Ліги Чемпіонів

Напередодні півфінальної гри Ліги Чемпіонів головний тренер мадридського “Реала” Карло Анчелотті сказав, що хто буде сміливіше – той і переможе. Власне, так воно і сталося. Рахунок матчу Ювентус 2-1 Реал Мадрид, а італійці сьогодні постали сміливою командою, яка не боялася ходити вперед великими силами навіть тоді, коли вела в рахунку в матчі 5 травня 2015 року.

Чого не можна сказати про сьогоднішній “Реалі” (за винятком невеликого відрізка в кінці першого тайму). Хоча… адже не дарма кажуть, що команда грає так, як їй дозволяє суперник.

Стартові розклади на гру

Головний тренер Юве Массіміліано Аллегрі не став нічого вигадувати, а зіграв в ту тактику, в яку його команда вміє і хоче грати найбільше. З чотирма захисниками, квадратом в півзахисті і трьома яскраво-вираженими форвардами. Єдиним сюрпризом була поява в стартовому складі півзахисника Стураро, який до сьогоднішнього дня у Лізі чемпіонів провів всього чотири хвилини у матчі проти французького “Монако” в груповому етапі Ліги Чемпіонів.

Аллегрі вирішив залишити в запасі досвідченого Перейру, відрядивши грати з нападниками Артуро Відаля і відправивши грати на поле в півзахисті Стураро.

Карло Анчелотті вирішив виявити оригінальність і замість звичної тактичної схеми 4-3-3 він вирішив зіграти з новою схемою напередодні, яка була випробувана в матчі проти “Севільї” 4-4-2, вибудувавши футболістів в три рівні лінії. Тобто, головний тренер мадридського “Реала” обрав більш оборонну схему на цей поєдинок, зробивши з вінгерів чистих нападників, а замість центрфорварда Хав’єра “Чічаріто” Ернандеса випустивши додаткового півзахисника Серхіо Рамоса, який допомогав команді в атаках.

Як починав грати Ювентус

У результаті, всупереч багатьом очікуванням (іспанська преса взагалі прогнозувала італійцям гру від оборони з трьома центральними захисниками і повним автобусом як у Челсі), “Ювентус” почав цей матч з атак і вже на перших хвилинах міг лідирувати в рахунку.

Буквально на 3 хвилині матчу туринці запресингували Ікера Касільяса, змусивши того вибити м’яч на Клаудіо Маркізіо. Далі пішла моментальна передача на хід Відаля, вихід на ударну позицію і падіння чилійця в штрафному майданчику. Арбітр порушення правил не зафіксував і це було правильно рішення, адже форвард симулював.

У відповідь “Реал” провів свою атаку, заробивши перспективний штрафний і картку для Лео Бонуччі, але це був максимум із атаки. В цілому ж по першій чверті години склалося тверде враження, що Анчелотті перехитрив сам себе і в нього нічного не вийшло. Те, що прокатали проти “Севільї”, проти більш сильного суперника, яким є “Ювентус“, давало збій. Неозброєним оком було видно незіграність мадридців в середині поля, ніж раз користувалася півзахист “Ювентуса” – найсильніша сторона туринської команди.

Перший гол в матчі Ювентус – Реал Мадрид

Власне, неузгодженість реалістів і атакуючий настрій Юве принесли свої плоди на 8-й хвилині, коли Альваро Мората забив перший в цьому матчі гол. Карлосу Тевесу дозволили пробити з меж штрафного майданчика, а Морате – першим встигнути на добивання і переправити м’яч у ворота. А ще за кілька хвилин до цього іспанець ледь не перекинув Касільяса дальнім “парашутом”, знову ж таки – скориставшись потуранням мадридських футболістів.

Півфінал Ліги Європи Наполі — Дніпро 1:1 огляд матчу Ліги Європи. Дивитися голи та основні моменти матчу, який грали 7 травня, побачити хто забивав голи в матчі, статистика зустрічі та відео аналіз гри.

Пропустивши гол, “Реал”, природно, побіг відіграватися. Відразу ж пішли середньої небезпеки удари від півзахисників Тоні Крооса і Іско, з якими без проблем впорався досвідчений воротар Джанлуїджі Буффон. Зате контратака “Ювентуса” ледь не призвела до другого голу в матчі: Стураро після неточного удару Тевеса пробив у штангу, щоправда, з явного офсайду.

Другий гол в півфіналі ЛЧ – Юве – Реал

Загалом, за рахунку 0:1 “Реал” тиснув, а “Ювентус” не менш впевнено оборонявся. Щоправда, чи не єдиний провал в туринської обороні тут же обернувся пропущеним голом. На 27-й хвилині провалився на лівому фланзі захисту Патріс Евра і Хамес Родрігес навісом на лінію воротарського майданчика відрізав всіх інших ювентийцев так, що Кріштіану Роналду залишалося лише не промахнутися по порожніх воротах.

Після голу тиск “Реала” ще більше посилилося і футболісти “Ювентуса” грали просто на відбій м’яча. Будь фортуна трохи більше прихильна до мадридцям, і на перерву вони пішли б за рахунку 2:1 на свою користь, а так після другого провалу туринської оборони і удару Родрігеса “Ювентус” врятувала поперечина. Сталося це на 41-й хвилині, а на 44-й Юве примудрилися вийти з-під преса і збігати в контратаку, яка завершилася падінням Морати в боротьбі з Вараном. Арбітр знову пенальті не призначив і, швидше за все, знову був правий.

Другий тайм Ювентус – Реал Мадрид 5 травня

Другий тайм почався з жовтої картки для Карлоса Тевеса і відбулася біда для Даніеля Карвахаля (іспанець нахабно буцнув Стураро, але арбітр цього не помітив). Ми не просто так виділили цей епізод з Карвахалем, тому що він міг мати далекосяжні наслідки. На 56-й хвилині, після чергових неузгоджених дій мадридської півзахисту, Тевес підхопив м’яч, протягнув його на півполя і змусив Карвахаля грати проти себе в штрафному майданчику і суддя показав на 11-метровий.

Також відбувся ще один матч Барселона 3 — 0 Баварія огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися голи та основні моменти зустрічі. Дізнатися хто забив голи в грі, статистику матчу, 6 травня. Перший поєдинок ЛЧ завершився перемогою каталонської команди.

100%-й пенальті, але, чомусь, без картки іспанському захиснику. Епізод навряд чи тягнув на фол останньої надії (хоча, Тевес тікав один на один з голкіпером), але жовта картка Карвахалю була більш ніж очевидною (він свій “гірчичник” отримає аж на 75-й хвилині за фол ближче до центру поля).

Рахунок матчу Ювентус – Реал 2:1. Перша гра півфіналу Ліги Чемпіонів закінчилась перемогою італійської команди. Матч-відповідь буде за тиждень.