06 Лют

Післяматчеве інтерв’ю Мірчі Луческу: “Шахтар по праву зайняв перше місце”. 05.02.2014

Реклама
Реклама

Шахтар – ЦСКА (2:1). Післяматчева прес-конференція наставника Гірників Мірчі Луческу.

- Це був хороший турнір для нашої підготовки. Результат побачимо, коли почнуться ігри в Лізі Європи та чемпіонаті. Немає ніякого сумніву в тому, що ми по праву зайняли перше місце. Грали з трьома хорошими суперниками. Мотивація у всіх була на високому рівні. Грали хороші команди з хорошими футболістами , кожен з яких хотів відсвяткувати перемогу на цьому турнірі.

- Ви в трьох матчах використовували до двадцяти осіб. Багато хто не зіграли ні хвилини. Ви на них не розраховуєте?
- Природно, я не міг використовувати всіх гравців. Вони будуть грати на зборах у Туреччині. Є ймовірність, що до закриття трансферного вікна хтось покине команду. Якби я міг би використовувати деяких гравців, я б їх задіяв. Незалежно від того, хто виходив на поле, все б прагнули до єдиної мети.
- Якщо порівняти ігри з ЦСКА і Зенітом , можна знайти в них щось спільне?
- Думаю , на сьогоднішній день всі команди виглядають однаково, включаючи Металіст. Вони показували приблизно один і той же рівень, Шахтар же трохи перевершував їх у цьому плані.

- Шахтар довів , що знаходиться на більш високому рівні. На яких гравців Ви будете більшою мірою покладатися в Лізі Європи?
- Є ще чотири гри на зборі в Туреччині. Буду сподіватися, що всі гравці після цього збору будуть здоровими, що не буде травм. Між ними є хороша конкуренція . Коли стало відомо , що ми стали переможцями турніру , я сказав підопічним , що вони повинні показати на полі змагальність . Це мала бути для них головна мотивація .

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
13.12.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?