26 Гру

Манчестер Сіті – Ліверпуль – 2:1 огляд матчу. 26.12.2013

Центральний матч 18 туру АПЛ відбувся між двома титулованими клубами – Ман Сіті приймав Ліверпуль, де гра складался дуже цікаво, господарям вдалося виграти цей матч. Три забитих голи ми побачили в цьому матчі, відео голів ви зможете подивитися на нашому сайті.
Перед матчем у городян було дві втрати: Сабалета і Агуеро не змогли допомогти своїй команді в цьому матчі, а Ліверпуль грав без Стівена Джеррарда і Старріджа, тому гостям в цьому матчі було складніше, адже без вічного лідера команди грати було ще тяжче, тому Мануелю Пеллегріні потрібно було знайти гравців, які вдосталь зможуть замінити травмованих футболістів.

Цікавий той факт, що Майкл Оуен (гравець М.Ю. в минулому) коментував цю добру гру на англійському спортивному каналі заявив, що втрати з обох сторін майже одинакові, як і Ман. Сіті так і Ліверпуль втратили своїх дуже важливх гравців, тому за втратами у нас нічия. Господарі поля високо тримають планку домашніх матчів, не дозволяючи своїм суперникам забрати хоча-б один заліковий пункт до себе додому, лише Халл Сіті показав справжній бій в Манчестері.

Початок матчу складався дуже жваво, вже на перших хвилинах гри господарі помчалися атакувати ворота іншої команди, але Ліверпуль показав свій сталевий характер і не тільки оборонявся, а і намагався проводити швидкі атаки підловлюючи захист городян на неуважності. Трійка гравців Ліверпуля: Стерлінг – Коутіньйо – Суарес показувала неймовірне взаєморозуміння між собою, ніби Барселона втілилась в Ліверпуль, все було швидко, розумно та технічно, але і це не допомогло команді Роджерса забити перший гол в цьому інтригуючому матч, лайнсмен помилково оповіщає арбітра про офсайд, якого навіть не було.

Перший гол склався вже на 24 хвилині гри, Хендерсон пасує кулястого на Суареса, той технічно обходить компані і віддає пас в карний майданчик на Стерлінга, який вдало обігрує Харта і замахується…. і за долю секунди на м’яч з голодним виразом обличчя наскакує Коутіньойо і забиває сферу в пусті ворота – 0:1.

Після пропущеного голу Манчестер Сіті взял ініціативу в свої руки і розпочав атакувати гостей, які в свою чергу віддали ініціативу в чужі руки. І вже на 31 хвилині гри Компані після подачі кутового забиває головою дуже необхідний гол – 1:1. Після голу настрій у господарів піднявся, але розслаблятися городяни навіть не планували.

Не відпустила гостей без голу в роздягальню команда Ман Сіті, яка показала дуже швидку гру на 45 хвилині гри. Швидкий напад переріс в гольову атаку. Хесус Навас зумів віддати коронний пас на Негредо, який виходить віч-на-віч з воротарем Ліверпуля, і коли залишалося тільки забити цей переможний гол, іспанець дуже невдало попав по кулі, здавалося, що Міньоле зловить цей “парашут”, але воротар не зміг зконцентруватися і трішки змінив траекторії м’яча, але куля все-ж залетіла в ворота гостей – 2:1.

З таким рахунком і завершується перший тайм, який приніс дуже багато цікавих моменти та три голи, було зрозуміло, що Ліверпуль не буде здаватися і зробить спробу щоб забити хоча-б гол на виїзді. Гості продовжували грати у свії футбол, домінував. Після перерви Ліверпуль продовжував грати у свій футбол, але домогтися свого так і не змогли, Сіті втримував атаки гостей і доводив справу до свого.

Після цієї перемоги господарі підніматються на друге місце в таблиці. Англійська Прем’єр Ліга знову показує, що все дуже складно і кожна команда може створити чудо, так і сильна команда може втратити свої залікові бали. Ліверпуль відстає від Арсеналу на три очки і займає четверте місце в таблиці.

Дивіться самі цікаві футбольні онлайн матчі!
Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!