04 Гру

Дограли. Дніпро – Металіст – 2:2. Девіч забиває – нічию заробляє.

Щойно закінчився другий тайм між командами Дніпро та Металіст, де Металіст рятується від поразки завдяки голу Девіча на 81 хвилині гри. Нагадаємо, перший матч між Дніпром та Металістом був перерваний через те, що на Дніпро Арені повністю виключилось світло. І ось сьогодні команда догравали вже другий тайм, при початковому рахунку 2:1 на корист дніпрям.

Ясно та зрозуміло як повинні були грати підопічні Мирона Маркевича, щоб не допустити втрати залікових пунктів, але Хуанде Рамос намагався анулювати всі небезпечні дії суперника. І це в нього дуже добре виходило, десь рятував Бойко, десь рятував фарт, десь рятували емоції, але наприкінці другого тайму ніхто не зміг врятувати ворота дніпрян після точного удару Марко Девіча.

Металіст виглядав дуже вмотивованим в цьому матчі, але дотиснути господарів поля вони не змогли, тому за рахунку 2:2 команди відправляються на канікули.

Відеоогляд другого тайму – Дніпро – Металіст – 2:2
Голи: Мандзюк, 10, Зозуля, 15 0 Едмар, 31, Девіч, 81

Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас (Влад, 85), Чеберячко, Мандзюк, Канкава, Ротань, Коноплянка, Матеус, Селезньов (Жуліано, 61), Зозуля

Металіст: Горяїнов, Ксьонз, Папа, Моледо, Азеведо, Едмар, Дієго Соуза, Шав’єр (Бланко, 13), Гомес (Марлос, 72), Соса, Девіч (Гоменюк, 90 +6)

Попередження: Канкава, Жуліано, Бойко, Федецький – Соуза, Моледо

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!