19 Лип

Металург познущався над Челиком

Металург Д знущається із ЧеликаСвій перший матч у Лізі Європи клуб із Донецька провів більш ніж вдало, обігравши чорногорський Челик із рахунком 7:0. Можна констатувати вдалий старт українських клубів у єврокубках.

Металург і без того вважався фаворитом цього протистояння, що він і довів на полі. Синьо-білі впевнено тримали м’яч, комбінували і не давали ані найменшого шансу супернику. Відверто кажучи, було б дивно якби Челик все-таки мав шанси відзначитись. Все-таки клас команд дуже відрізняється.

Багатостраждальна команда із Чорногорії мало того, що три дні добиралась автобусом до Донецька на гру, так ще й приїхавши отримала 7 м’ячів у свої ворота і сьогодні вирушить додому.

Сама гра проходила піддиктовку Металурга, хоча стартові 5 хвилин можна віддати Челику. Спишемо це на хвилювання донецької команди. Та як тільки підопічні Володимира Пятненко включали швидкості, відразу біля воріт Бановича починали виникали небезпечні моменти. Два з них вдалося реалізувати у першому таймі. Зробили це Макрідіс на 17 хвилині та Казарян – на 36-тій.

Другий тайм особливо нічим новим не здивував. Донеччани продовжували давити, особливо активними були Соарез та Морозюк, які носилися по своїх бровках взад та вперед. П’ять разів ще вдалося вразити ворота Челика у другій половині зустрічі гравцям Металурга.

Варто відмітити, що у цьому матчі Геворг Казарян оформив хет-трик, який, без сумніву, стане для нього пам’ятним і першим в історії єврокубків донецької команди.

7:0 – цілком логічне завершення гри. Металург по-суті уже забеспечив собі вихід у наступний раунд Ліги Європи. Матч на виїзді, який відбудеться за тиждень перетворюється у формальність.