23 Чер

Німеччина легко розбирається із Грецією

Німеччина-Греція, гол Клозе

Німеччина-Греція, фото – Getty Images

Погодьтесь, якою б дружньою і організованою не була грецька команда, в те, що вони пройдуть в 1/4 фіналу ЄВРО-2012 німецьку бундес-машину мало хто вірив. Та навіть якщо такі були, то до середини 2-го тайму стало зрозуміло, що їхня мрія так і залишиться мрією. Принаймні на наступні 4 роки.

Наставник греків своїм складом на гру особливо не здивував. Було зрозуміло, що він буде оборонятися, тому по суті в атаці був лише єдиний Салпінгідіс, який вирізняється своєю швидкістю. Та йому, в 1-му таймі, навіть не довелося її застосовувати.

Йоахім Льов же своїм складом збірної на гру подарував неабиякий сюрприз. Він повністю змінив ланку атаки. І залишається невідомим чи так він хотів дати шанс молодим гравцям, здивувати суперника чи може вони знаходились у більш оптимальних ігрових кондиціях.

Гра проходила по заздалегідь відомому сценарію, жодних сюрпризів. Німеччина атакувала – Греція оборонялась. А поодинокі випади гравців грецької збірної, зазвичай, закінчувались втратою м’яча, рідше – неточними ударами здалека. В свою чергу від Німеччини чекали гострого атакувального футболу і якомога більше голів.

І до честі німців, очікування вболівальників вони виправдали, правда із тих багатьох небезпечних моментів, які мали Озіл, Шюрле та Ройс зиску не було. Хоча їхні удали, мабуть, добряче «потріпали» воротаря греків, Сіфакіса. Саме тому він і не зміг відбити удар лівого німецького захисника, Лама, 1-0 на користь Німеччини.

В перерві Сантушу добряче треба було поламати голову над тим, що робити далі, адже відсиджуватися в обороні вже не було смислу, а гостро атакувати також не виходило. Тим не менш пару замін він зробив. В обороні замість Цавелласа вийшов Фотакіс, а півзахисника Нініса замінив Гекас, який тепер діяв на вістрі атаки. Все би добре, та в загальному, малюнок гри після замін не змінився, німці домінували.

Але уже на 55 хвилині матчу збірна Греції подарувала собі та своїм вболівальникам, які дуже часто ставили ставки на матчі своєї улюбленої збірної. Салпінгідіс по правому флангу (який захищає, до речі, Філіп Лам) втік від захисника і віддав точну передачу на Самараса, який не схибив. 1-1 Греція в екстазі, німцям потрібно починати все спочатку.

Та довго насолоджуватися нічийним результатом німецька збірна не дозволила. Уже через 6 хвилин Самі Хедіра після точного навісу Боатенга знову виводить Німеччину вперед. Мабуть, саме цей гол остаточно підкосив ноги греків, які так сподівалися відстояти нічию аж до серії пенальті.

Команда Льова понеслась добивати суперника. Після чергового кутового Клозе грає на випередження головою і відправляє круглого у сітку воріт еллінів втретє. А ще через 6 хв. Ройс забиває четвертий м’яч, добиванням після удару того ж таки Клозе. Та все ж греки таки забили вдруге і зробили вони це з пенальті. М’яч випадково влучив у руку Боатенгу.

Збірна Греції відправляється додому із високо піднятою головою. Все-таки не проти аби кого билися і різниця в класі далася взнаки. Німеччина ж впевнено крокує далі у півфінал, де буде чекати на свого суперника, який визначиться 24 червня у матчі між збірними Англії та Італії.

Рамос: Сподіваюся, що Коломойському сподобалася гра з “Динамо”. Головний коуч дніпетровської команди дав інтерв’ю після захоплюючої перемоги на Динамо.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.