22 Сер

Анонс матчу Нимме Калью – Дніпро

Реклама
Реклама

Хуанде РамосДніпро відкриває для себе Естонію, а вірніше, мабуть, найцікавіший клуб цієї країни Нимме Калью. В принципі поїздка повинна українцям принести позитивні емоції, але от їх суперник по Лізі Європи вважається досить “колючим” колективом, який здатний покарати за матч один раз, а увесь інший час терпляче відбиватися.

Хуанде Рамос взяв у Таллінн практично всіх футболістів, які реально готові дати результат. Засмучує лише відсутність Стрініча, у захисника невелика травма. Выдповыдаючи на питання, хто ж замінить хорвата на фланзі оборони, швидше за все, варто згадати Влада. Румун зараз найбільш вірогідна кандидатура на потрапляння до основного складу на матч проти Нимме Калью.

Дійсно для дебюту кращого моменту і не придумати, мало того, що це гра європейського рівня, так ще при всій повазі до естонського колективу, вони явно поступаються за майстерністю переважній більшості представників українського чемпіонату. На жаль, відкладається знайомство з іншим новачком Дніпра. Португалець Бруну Гама не полетів з командою на гру.

Не можна сказати, що підопічні Хуанде Рамоса підходять до матчу з Нимме Калью у відмінному функціональному стані. Останні три тури команда, грубо кажучи, показує регрес. Апогеєм деякого спаду на даний момент є нічия з Севастополем. Плюс до всього іншого один з лідерів команди Жуліано твердо заявив, що хоче залишити клуб. Всі ці нюанси вносять в колектив якусь нервозність.

Але здається, зараз іспанця більше хвилює питання, як зробити так, щоб через цей матч підвести свій колектив в оптимальному стані до гри проти Шахтаря, яка відбудеться через три дні після вояжу до Естонії. Завдання і правда непросте, але гадаємо, Рамос на перше місце ставитиме зустріч саме з гірниками, а значить не варто чекати від Дніпра в битві з Нимме Калью надзусиль і прагнення будь-що виграти із великим рахунком.

Господарі поля вже, можна сказати, виконали програму максимум. Мало хто очікував, що така маленька команда зможе в кваліфікації Ліги Чемпіонів здолати лідера фінського футболу ХІК. Правда, потім був розгром від чеської Вікторії.

Імена футболістів команди мало що скажуть широкому колу вболівальників. Цікавим фактом є те, що у естонців в складі є два японських легіонера. Так що в будь-якому випадку буде цікаво подивитися на цей колектив, а заодно можливо в черговий раз здивуватися ротації складу від Хуанде Рамоса, який схоже без цього вже не представляє свою тренерську діяльність.

Дивіться також матч Нимме Калью – Дніпро онлайн

Прогноз УФ – 1:3

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.01.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?