05 Тра

Офіційно: Донецький Металург виключений із єврокубків

Реклама
Реклама

ФФУ: Металург Д виключений з єврокубків

У Федерації футболу України заявляють, що донецький клуб у найближчі три роки позбавлений права грати будь-які футбольні матчі в єврокубках на один сезон.

Кращий бомбардир донецького “Металурга” Жуніор Мораєс тягне команду в зону Ліги Європи, але саме бразилець може перешкодити донеччанам зіграти в єврокубках.

Точніше, заборгованість за його трансфер з румунської Глорії. Металург став одним з небагатьох клубів, які в нинішньому році потрапили під санкції УЄФА за порушення фінансового фейр-плей.

Новини футбол юа: «Карпати» розгромили «Дніпро» і наблизили «Шахтар» до чемпіонства

“Спочатку в список штрафників потрапило 60 клубів, були заморожені виплати. Потім список скоротився до 23-х клубів, і тільки шість з них були покарані”, – заявив заступник голови комітету ФФУ з атестації клубів Сергій Задиран в інтерв’ю програмі Великий футбол.

Ціна участі в Лізі Європи – заборгованість в 700 тисяч євро. Глорія і УЄФА довго чекали адекватної реакції Металурга, але так і не дочекалися. Останні терміни минули ще в січні, і тепер апелювати марно.

Новини чемпіонату Англії: “Манчестер Юнайтед” буде без єврокубків в наступному сезоні

“Рішення остаточне і безповоротне. В найближчі три роки, при наявності певних спортивних результатів, клуб позбавлений права участі у єврокубках на один сезон. Незалежно від того, буде через рік чи через два – це оскарженню не підлягає”, – додав Задиран.

Що цікаво, в донецькому клубі кажуть, що жодних листів з УЄФА щодо виключення з єврокубків не отримували.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?