17 Вер

Огляд матчу Динамо Київ – Порту 2:2. Ліга Чемпіонів 16-09-2015

Страница доступна на: Російська

Огляд матчу Динамо Київ - Порту 2:2. Ліга Чемпіонів 16-09-2015

Київське “Динамо” нервово стартувало в груповому турнірі Ліги чемпіонів. У першому матчі головного кубкового турніру Європи кияни зуміли врятувати матч з “Порту” – 2:2.

Перший шок фани киян відчули, коли побачили стартові склади. У заявці “Динамо” був відсутній лідер команди Андрій Ярмоленко. Загадкова вірусна інфекція “звалила” Андрія напередодні гри.

Ребров назвав кращого на поле в матчі з «Порту»

Але незважаючи на цей удар, господарі жваво розпочали матч і вже на 20-й хвилині “Динамо” відкрило рахунок – ветеран і капітан Олег Гусєв опинився в потрібному місці в потрібний час і розпечатав ворота легендарного Ікера Касільяса. На жаль, щастя тривало всього дві з половиною хвилини. В атаці Абубакар відірвався від захисників пробив у кут, Рибка був безсилий – 1:1.

Тренер «Порту» розкритикував суддівство у матчі з «Динамо»

У другому таймі обидві команди грали дуже обережно, щоб не зробити фатальної помилки. І першим помилилися господарі. Рибка невдало зіграв на виході, і Абубакар зробив дубль. Йшла 81-я хвилина і, здавалося, що динамівці вже не зможуть відігратися. Але зіграв джокер Реброва.

Який рахунок матчу Динамо – Порту 16 вересня?

Гра закінчилася з рахунком 2:2.

Нічия в матчі київського «Динамо» і «Порту» теж навряд чи ощасливила когось з тренерів. Команда Сергія Реброва втратила важливі очки на своєму полі, але підшефні Хулена Лопетеги взагалі могли повернутися в Португалію з трьома балами. Дубль камерунця Венсана Абубакара наблизив їх до бажаного результату, однак кияни, які вийшли на гру без підхопив вірус лідера атак Андрія Ярмоленка, зуміли забити другий гол на 89-й хвилині.

ЄВРО 2016 огляд матчу Україна — Іспанія 0:1. ЄВРО 2016. Відео голів 12 жовтня 2015 року.

Проводив 151-й матч у Лізі чемпіонів Ікера Касільяса, який за цим показником наздогнав екс-гравця «Барселони» Хаві, засмутив Віталій Буяльський. Вийшов на заміну півзахисник скористався помилкою оборони «Порту» при створенні офсайду.

В паралельному матчі Жозе Моурінью може перевести дух. «Челсі» на старті групового турніру Ліги чемпіонів зумів частково реабілітуватися за останні невдачі, розгромивши ізраїльський «Маккабі» – 4:0. Португалець обіцяв зміни у складі і не обдурив. В основі вийшли ганський новачок Абдул Баба і молодий Рубен Лофтус-Чик. Щоправда, початок зустрічі змусило хмуритися Моурінью ще сильніше: Едер Азар не реалізував пенальті за фол проти Вілліана, пустивши м’яч набагато вище цілі.

Ліга Чемпіонів Динамо Київ — Порту дивитися онлайн, пряма трансляція матчу. Відео огляд матчу.

Але швидко виправив помилку партнера сам Вілліан. Бразилець хитро виконав штрафний, м’яч ударився об землю і влетів у ворота серба Предрага Райковича. Незабаром Вілліан отримав травму, а замінив його Дієго Коста змусив порушити правила екс-захисника «Челсі» Таля Бен Хаїма. Оскар підійшов до «точки» і не став спокушати долю – пробив точно низом. Довести справу до розгрому у другому таймі було вже справою техніки для господарів. «Ця перемога не піднесла мене на небо», – спокійно прокоментував результат Моурінью.