06 Чер

Огляд матчу Ювентус – Барселона 1:3. Відео голів фіналу 6-06-2015

Страница доступна на: Російська

Огляд матчу Ювентус - Барселона 1:3. Відео голів фіналу 6-06-2015

6 червня відбувся фінал Ліги Чемпіонів 2014/2015 у Берліні. Рахунок матчу Ювентус – Барселона 1:3, перемогу здобула команда Луїса Енріке. Пропонуємо подивитися огляд фіналу Ліги Чемпіонів 6-06-2015, всі голи та відео основних моментів гри.

З самого ранку місто убрався в синьо-гранатові кольори. Барселони були всюди, ювентини помітно поступалися кількістю і губилися на тлі гучного десанту з Іспанії. Фани блаугранас були налаштовані радо і десь поблажливо — їх команда вважалася беззаперечним фаворитом, а те, що Юве у півфіналі вибив з турніру Реал, їх зовсім не бентежило.

Мовляв, так мадридцям і потрібно. І у Барселони були всі підстави дивитися на бьянко-нері зверхньо — команда, яка володіє абсолютно фантастичною лінією атаки, не повинна дозволяти собі когось боятися. До того ж у Старої Синьйори була дуже серйозна втрата — фінал з-за пошкодження був змушений пропустити Джорджо К’єлліні. Страшна несправедливість, але що поробиш — іноді в житті просто не щастить.

Втім, ближче до матчу італійці активізувалися, зокрема, заповнили спеціально організовану зону в центрі міста, де спонсори Ліги чемпіонів проводили різноманітні акції. Виступив перед натовпом колишній нападник Юве Давид Трезеге впевнено заявив — б’янко-нері переможуть.

Массіміліано Алегрі, який по ходу сезону вже не раз здивував критиків і фахівців, був більш дипломатичним — говорив напередодні матчу, що спробує закрити Ліонеля Мессі. Ну а що ще залишалося італійському алленаторе? Все-таки необхідно було надихнути як команду, так і тіфозерію. У вболівальників на цей рахунок була своя думка. “До біса Мессі, у нас є Тевез”, — радісно горланили напідпитку італійці.

Який рахунок матчу Ювентус – Барселона 6 червня?

Рахунок матчу фіналу Ліги Чемпіноів 3:1 на користь Барселони. Гра відбулася 6-06-2015.

Аллегрі не довелося йти на крайні заходи і випускати з перших хвилин Анжело Огбонну — Андреа Барцальї, чия участь у матчі була під питанням, встиг відновитися і з’явився в основі замість К’єлліні. В іншому ніяких несподіванок у стартових складах не було — зіграли найсильніші, за винятком вигляді все того ж Джорджо. Перемогли теж сильні, як тут не крути.

Юве провів першу атаку, яка завершилася неточним ударом Тевеса з-за меж штрафного, але вже на третій хвилині опинився в ролі відіграються сторони. Що цікаво, як і у фіналі Ліги Європи, першим відзначився хорватський футболіст. Неймар після провалу Штефана Ліхтштайнера вивів на ударну позицію по центру штрафного Андреса Іньєсту, але той вирішив зіграти напевно і відпасував праворуч на Івана Ракітіча — четвертий номер Барси розстріляв порожні ворота.

Хто забивав голи в фіналі Ліги Чемпіонів?

Гол за Ювентус забив Мората на 55 хвилині. За Барселону забивали: Ракітіч, 4, Суарес, 68, Неймар, 90+7.

Потужний старт каталонців міг призвести до ще більш сумних наслідків для команди Аллегрі. Джюнейт Чакир вирішив не вбивати інтригу і проігнорував потрапляння м’яча в руку Ліхтштайнера в безпосередній близькості від воріт Джіджі Буффона, а потім кращий воротар Італії продемонстрував божевільну реакцію, парирувавши удар Дані Алвеса.

Ювентус прийшов в себе ближче до середини тайму, провівши кілька доволі небезпечних атак. Гострий простріл Поля Погба ліворуч у напрямку Карлоса Тевеса в стрибку перервав Хав’єр Маскерано, Альваро Мората з вигідної позиції бив неробочий лівою і не влучив у дальній кут, а Клаудіо Маркізіо потужним пострілом метрів з 20 спрямував м’яч над поперечиною.

Втім, як виявилося, Барселона просто взяла перепочинок — на перерву блаугранас могли йти з перевагою більше, ніж в один м’яч. Два моменти було у Суареса — Луїс, змістившись в штрафну з правого флангу, пробив мимо цілі, а незабаром був першим на відскоку біля штрафної — Голкіпер вчасно підняв руки, перевівши м’яч на кутовий. Юве ж перший удар в площину воріт завдав лише на 45-й хвилині — Марк-Андре тер Штеген без проблем зафіксував м’яч, посланий здалеку Клаудіо Маркізіо.

Друга половина матчу ледь не почалася для Старої Синьйори рівно так само, як і перша — з пропущеного гола. Після кутового у виконанні бьянко-нері Барселона організувала контратаку п’ять у три, Суарес після пасу Ракітіча по місцю лівого інсайда увірвався в штрафну і пробив у ближній поруч зі штангою — Буффон в черговий раз не дав засумніватися у власному найвищому класі. Тут же Суарес спробував щастя ще раз, а за ним і Лео Мессі нагадав про себе — Луїс Енріке нервово розмахував руками, м’яч йшов повз цілі.

Не забиваєш ти… На 54-й хвилині Ювентус нарешті довів свою атаку до розуму — Ліхтштайнер прорвався по флангу, видав пас низом на Тевеса, той з розвороту пробив з-під Піку, але тер Штеген зреагував. Правда, відбив м’яч на Альваро Морату, за яким не встежив Алвес — 1:1.

Стартовий склад Ювентуса: Буффон — Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, Евра (Коман, 89) — Маркізіо, Пірло, Погба — Відаль (Перейра, 80) — Мората (Льоренте, 85), Тевес

Стартовий склад Барселони: тер Штеген — Дані Алвес, Піке, Маскерано, Альба — Ракітіч (Матьє, 90+2), Бускетс, Іньєста (Хаві, 78) — Мессі, Суарес (Педро, 90+5), Неймар

Хто отримав попередження в фіналі ЛЧ: Відаль, Погба — Суарес

І тут несподівано виявилося, що проти Барселони можна грати. Стара Синьйора почала відповідати своїм випадом чи не на кожну атаку каталонців, причому завершувала свої походи до чужих воріт ударами — Тевес з 19-ти метрів влучно пустив м’яч над поперечиною, а Погба з-за меж штрафного майданчика пробив у руки німецької воротареві блаугранас.

Погба падає в штрафному у боротьбі з Маскерано — свисток мовчить, хоча рука аргентинця на плечі Поля. Відповідна атака Барселони — і м’яч у воротах. Каталонці Забили, по суті, так само, як і Юве: Буффон впорався з ударом Мессі, але першим на м’ячі був Суарес. Тут же круглий втретє влітає у ворота Юве, але Неймар підіграє собі рукою, і це не залишається непоміченим.

Ювентус відповів кутовим, після якого тер Штеген ледь не підвів свою команду. Голкіпер, граючи на виході, вибив м’яч в голову Алвесу, від якої той пішов у бік пустих воріт — пронесло.

На 78-й хвилині трибуни оплесками зустріли проводив останній матч за Барселони Хаві, а Андреа Пірло навісив зі штрафного на Поля Погба — удару француза трохи не вистачило точності. У Барси, у свою чергу, за голову хапався Піку — центрбек прийшов на подачу стандарту і відгукнувся на хитрий занедбаність Іньєсти, але з літа послав м’яч вище рамки.

На останні хвилини Алегрі кинув у бій Фернандо Льоренте і навіть Кинглси Комана, який замінив отримав пошкодження Евра. Але героєм зустрічі міг стати невтомний Клаудіо Маркізіо. На 90-й хвилині він підступно пробив здалеку, цілячись у нижній кут — тер Штегену в стрибку вдалося перевести м’яч на кутовий. Останній удар відчаю завдав Тевес. З лінії штрафного в руки воротарю.

А на останній хвилині чергову контратаку Барси ударом низом повз Буффона завершив Неймар, показово підвівши риску під все-таки заслуженим успіхом каталонців. Ювентини в цей момент практично всією командою були на чужій половині поля рвалися вперед, сподіваючись уникнути поразки.

Ювентус завершує чудовий сезон в кроці від неймовірного тріумфу, ну а “Барселона” піднімає планку на черговий позамежний рівень. І знову скажуть, що не люди — інопланетяни. Недалеко від істини — в такий футбол на всій планеті грають одиниці.