27 Кві

Огляд матчу «Металург» Д – «Динамо» 2:1

Огляд матчу «Металург» Д - «Динамо» 2:1.

Команда Ташуева у важливому для себе матчі в домашніх стінах зуміла переграти київських динамівців.

Шанси Металурга на те, щоб відібрати очки у ” Динамо ” виглядали цілком реалістично. Киянам тільки належить знайти свою гру після відставки Олега Блохіна, а донеччани продовжують вражати прекрасною домашньою формою.

Все-таки і Шахтар, Дніпро, Металіст в нинішньому сезоні вже втратили дорогоцінні пункти на стадіоні Металург.

Сергій Ташуев не зрадив своєму стилю і з перших хвилин кинув у бій найсильніший склад, орієнтований на активні атакуючі дії. Металург збирався грати першим номером і цього не приховував.

На жаль, Сергій Ребров не мав можливості використовувати всіх своїх лідерів. Макаренка, Мбокані і Ярмоленко пропускали сьогоднішню зустріч через перебір жовтих карток.

Так що наставнику доводилося в терміновому порядку шукати вихід з непростої кадрової ситуації. Рульовий його знайшов, поклавшись на Селіна, Гусєва та Ідейє.

Втрата лідерів боляче вдарила по атакуючим потенціалом Динамо. Випади гостей не вирізнялися винахідливістю, так що небезпечні моменти біля воріт Паньківа виникали або після помилок оборони Металурга, або після стандартних положень. Так, на десятому оберті секундної стрілки динамівці цілком могли вийти вперед.

Пляцікас обрізався в центрі поля, дозволивши Ідейє втекти по лівій бровці. Браун прострілював на Ленса, але в останній момент господарів врятував Чечер і його відчайдушний підкат. Відмінну нагоду забити мав Аруна. Після розіграшу штрафного Лукман розрядив свою знамениту гармату з меж штрафного – на шляху м’яча у ворота став Морозюк.

Цікаво почитати: Байєр – Боруссія (Д) 2:2. Нічия на користь Леверкузена.

На тлі настільки непереконливою творчої гри Динамо атаки господарів виглядали куди осмисленіше. Металург дорожив м’ячем, що вилилося в позиційна перевага донеччан. В принципі, і проломи в обороні гостей перебували регулярно, особливо на флангах. Болбат та Морозюк то і справа залишали не у справ Данило Сілву і Селіна, але… останнього удару випадів Металурга не вистачало катастрофічно.

Мораєс бив часто, але несильно і незмінно в руки Рибці. Лазіч деколи просто забував завершувати перспективні атаки ударами. У такій ситуації тільки один момент у першому таймі тягнув на звання по-справжньому небезпечного. Це Чечер після розіграшу корнера в падінні пробив головою, ось тільки з лінії виніс круглого Ленс. Загалом, Металург, не соромлячись, диктував свої умови на полі, але в роздягальню суперників все одно проводжали нулі, гарячі на табло.

В самому дебюті другого тайму господарі виправили цю помилку. Алешандре навісив з кутового, Прийма виграв другий поверх і головою скинув м’яч на Мораеса. Лідер атак Металурга ударом з кількох метрів не залишив шансів Рибку і вийшов в одноосібні лідери бомбардирської гонки чемпіонату – 1:0.

Перед донеччанами стояло просте завдання – не допустити «саму грубу помилку у футболі», як це сталося в грі з ” Шахтарем”, тобто не притискатися до власних воріт. Металурги з даними викликом впоралися. Так, динамівці вирівняли гру, але небезпечні моменти біля воріт Паньківа не виникали взагалі. Господарі, у свою чергу, могли подвоювати перевагу в рахунку, але потужний удар Алешандре з-за меж штрафного на себе прийняла штанга.

Ближче до 60-й хвилині сили почали покидати Металургів. Лазіч і Макрідіс стали провалюватися в опорній зоні, надаючи опонентам занадто багато простору. Кияни цим ледь не скористалися: Паньків насилу парирував удар Ідейє в упор, а Калитвицев, пробиваючи зі штрафного влучив у сітку із зовнішнього боку.

Владислав выделался серед партнерів по команді, насамперед, своїм бажанням. Молодий хавбек цілком справедливо був нагороджений за свою наполегливість на 74-й хвилині. Він в черговий раз змістився в центр, пробив своєю лівою, і м’яч після рикошету від Чечера опустився за комірець Паньківу – 1:1.

Останні хвилини матчу обіцяли бути гарячими і обернулися справжніми гойдалками. Суперники забули про оборону, діючи на зустрічних курсах. Практично кожна атака завершувалася ударом. Ось, Ленс пробиває в Паньківа, а це Алешандре стріляє над поперечиною. Гра йшла до забитого голу, і тут своє вагоме слово сказав невгамовний Мораєс.

Жуніор двічі обіграв суперника і більярдним по точності ударом з-за меж штрафного майданчика вразив дальній кут воріт Рибки.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо!