27 Кві

Огляд матчу туру “Металіст” – “Дніпро” 2:1. Прощання з мрією

Металіст - Дніпро - 2:1 огляд матчу

Може, Металіст і вже “не той”, але обіграти на своєму полі Дніпро для харків’ян було справою честі. Хоча в нинішній ситуації команду Ігоря Рахаева і за нічию навряд чи б хтось дорікнув. Але матчі з Дніпром – окрема пісня. Ніяких компромісів!

Чим важче, тим цікавіше. Господарі так і не змогли задіяти у матчі цілу когорту травмованих (Горяїнов, Березовчук, Моледо, Дієго Соуза, Марлос), а на передматчевій розминці потягнув спину Едмар. Так в стартовому складі з’явився Краснопьоров. Суті не зіпсував.

А утворилася через відсутність Марлоса на правому фланзі зв’язка Вільягра-Ксьонз і зовсім зіграла вище всяких похвал, перетворивши Коноплянку в людину-невидимку.

Лише у другому таймі, коли пошкодження ще й Азеведо, і Вільягра перемістився на його бровку, найдорожчий футболіст у команді гостей вийшов з тіні. Але, в цілому, звичайно, Коноплянка зіграв слабо. Хоча хто біля Дніпра був вечір сильний?

Читайте у футбол юа: Огляд матчу «Металург» Д – «Динамо» 2:1

Може, Селезньов? Він хоча б пенальті заробив з третьої спроби. Два перших його падіння в штрафній Можаровський проігнорував. Після третього, коли Гуйє в боротьбі за м’яч поклав форварду руку на плече і обидва впали, арбітр вказав на “точку”. Вийшов на заміну Калініч легко розібрався з впевнено відіграли свій перший матч в новому-старому статус легіонера Дишленковичем. Так на 81-й хвилині рахунок став 1:1.

А відкрив його ще до перерви працьовитий Гомес. Після обрізки гравців Дніпра на своїй половині поля аргентинець підхопив м’яч і, трохи придвинувшись до штрафного, пальнув з 21 метра у праву від себе “дев’ятку”. Бойко рукавичками торкнувся снаряда, але завадити йому влетіти в сітку був не в силах.

Вважати, хто кого зробив за кількістю гольових моментів, не станемо. Гострота мала місце біля обох воріт, хоча до ударів частіше доводили справу господарі.

Огляд матчу Байєр – Боруссія (Д) 2:2. Нічия на користь Леверкузена

Бланко, Гоменюк, Шав’єр били дуже небезпечно, але Бойко і везіння до пори до часу залишали Дніпру шанс на таку потрібну в цьому матчі перемогу. Але напрацювала команда Рамоса на неї? За весь другий тайм гості потрапили в створ аж одного разу, з пенальті.

Металіст хотів виграти більше – і зробив це. Комбінація Бланко – Богданов – Бланко на 87-й хвилині обернулася другим взяттям дніпровських воріт.