14 Чер

Огляд матчу Україна — Люксембург 3:0. Відео голів 14-06-2015

Страница доступна на: Російська

Пропонуємо вам подивитися огляд матчу 14 червня та побачити всі голи та основні моменти поєдинку Україна – Люксембург 3:0.

Збірна України з футболу здобула четверту перемогу у відбірковому циклі Євро-2016. У неділю, 14-06-2015, підопічні Фоменка на «Арені Львів» обіграли аутсайдера групи C збірну Люксембургу — 3:0. Голами у складі переможців відзначилися Кравець, Гармаш і Коноплянка.

Думки експертів перед матчем Україна – Люксембург зводилися до того, що в першому таймі в нашій команді потрібно забити 4-5 м’ячів, а після перерви вже грати на публіку.

Огляд матчу

На жаль уболівальників збірної України, її прямі конкуренти за путівку на чемпіонат Європи З групи — команди Словаччини та Іспанії — також здобули у цей ігровий день перемоги, здолавши відповідно македонців і білорусів. Таким чином наша національна команда продовжує займати третє місце в групі, відстаючи на три очки від іспанців і на п’ять — від словаків.

Як зіграли збірні в групі С: Словаччина — Македонія — 2:1 (Салату, 8, Хамшик, 38 — Адема, 69), Білорусь — Іспанія — 0:1 (Сільва, 45).

• 6. Люксембург — 1

До початку відбіркового циклу мало хто міг припустити, що збірна Словаччини перевалить за екватор турніру, не маючи за плечима жодної поразки. Але факт залишається фактом: у матчах з такими командами, як Іспанія, Україна і Білорусь, словаки не втратили очок і до шостого туру впевнено очолили турнірну таблицю в групі C. Останній матч з македонцями в Жиліні і зовсім вийшов досить простим.

Який рахунок в матчі Україна – Люксембург 14 06 2015?

Рахунок матчу Україна – Люксембург 3:0.

Не відпустила лідерів далеко Україна, яка здобула чергову перемогу над Люксембургом. Хоча спочатку для колективу Михайла Фоменка все складалося не так райдужно. Українці на «Арені Львів» ліниво намагалися позначити свою перевагу, як їх ледь не покарав Даніель Да Мота, який вийшов один на один з Андрієм П’ятовим, але влучив у штангу.

ЄВРО 2016. Стартовий склад збірної України: Пятов, Морозюк, Хачеріді, Ракицький (Кучер, 77), Шевчук, Степаненко, Ротань (Гармаш, 46), Ярмоленко, Сидорчук, Коноплянка, Кравець (Селезньов, 71)

Господарі трохи стрепенулися і активніше побігли в атаку, де особливо виділялася зв’язка Андрій Ярмоленко — Євген Коноплянка. Домогтися свого Україні вдалося лише на початку другого тайму, коли з інтервалом у вісім хвилин відзначилися Артем Кравець і Денис Гармаш. Вже під завісу зустрічі винагороду за своє старання отримав Коноплянка.

«У матчі Україна — Люксембург у господарів були дуже хороші шанси на перемогу. У неї достатньо досвідчених і майстровитих футболістів, які вміють грати на результат. Головний тренер команди Михайло Фоменко зможе налаштувати гравців на суперника, який не поступається їм по класу. В українців перевагу і в індивідуальній майстерності, і в загальній командній підготовки. Вони грають на незручних швидкостях для збірної Люксембургу.

Вже на 8-й хвилині Корнел Салата вивів команду Яна Козака вперед, а незадовго до кінця першого тайму капітан словаків Марек Гамшик з третьої спроби реалізував свій гольовий момент. Після перерви господарі продовжили тиснути, але пропустили гол від Аріяна Адемі. У складі словаків непосильний вклад в успіх зробив захисник московського «Динамо» Томаш Губочан, який відіграв весь матч. А ось воротар Ян Муха і захисник Лукас Тесак, які провели минулий сезон в тульському «Арсеналі», залишилися в запасі.

На відстані одного поразки від Словаччини розташувалася Іспанія, яка насилу обіграла в гостях збірну Білорусі, складену переважно з гравців російських клубів. Нелегке життя підопічним Вісенте дель Боске забезпечив воротар Андрій Горбунов, який виручив господарів з десяток разів.

Хто забивав голи в матчі ЄВРО 2016 Україна – Люксембург?

Голи за збірну України забивали: Кравець, Гармаш і Коноплянка.

14 червня попередження (жовті картки) отримали: Да Мота, Мутш, Бенсі, Пайяль.

Єдиний раз іспанцям вдалося знайти пролом в обороні суперника на кінець першого тайму, коли Сеск Фабрегас зробив подачу зі штрафного, а Давид Сільва скористався прорахунком не дотягнувся до м’яча Горбунова і з дальнього кута воротарського майданчика відправив м’яч у сітку. Якщо в першому таймі Білорусь повністю віддала ініціативу Іспанії і не завдала жодного удару, то в другому збірну немов підмінили.

Огляд матчу Ювентус – Барселона 1:3 фінал Ліги Чемпіонів. Відео голів фіналу 6-06-2015, результат та статистика гри.

Команда Олександра Хацкевича заграла нахабніше і раз за разом створював небезпеку біля володінь Ікера Касільяса. Реалізуй ми свої моменти форвард «Крил Рад» Сергій Корніленко, суддя виразно зафіксував би сенсаційний результат в Борисові. Але удача в сукупності з незаперечним майстерністю дозволили іспанської збірної здобути мінімальну перемогу і продовжити погоню за словаками.

ЄВРО 2016. Стартовий склад збірної Люксембурга: Жубер, Шано, Шнелль, Жерсон, Да Мота (Девілль, 69), Пайяль, Мальже, Мутш, Янс, Хольтер (Філіппс, 77), Тюрпель (Бенсі, 52)

Все зводиться до того, що команда України перемогла з рахунком 3:0. В більш велику перемогу не вірили і рекомендували поставити ставку «тотал менше». Поздоровляємо нашу збірну з такою важливою перемогою.