16 Лис

Португалія – Швеція – 1:0 огляд матчу

В іншому відбірковому матчі до Чемпіонату Світу 2014 грали Португалія та Швеція. Матч виявився дуже цікавим, хоча вболівальники побачили тільки один гол – в ворота збірної Швеції.

Гострі та небезпечні моменти були вже на перших хвилинах. Після того, як м’яч в штрафній гостей попав до Моутінью, здавалося, круглий повинен розірвати сітку воріт. Але удача була на стороні Швеції – удар повз ворота. Команди атакували одна за одною, по принципу: не вийшло у Вас – вийде у нас. Так і хотіли зіграти Ібрагімович так компанія, але не все сталося як хотілося. Гра була дуже інтенсивна, обидві команда показували достойний футбол найвищого гатунку, за грою було цікаво спостерігати навіть людям, які не дуже полюбляють футбол. Кріштіано Роналду був найвищим в штрафній гостей, намагався забити головою ще в першому таймі,але на заваді став воротар шведів – Ісаксон, котрий відпрацював як міг, до нього претензій не повинно бути. Перший тайм, команди завершили за рахунку 0:0, але це був дуже якісний перший тайм.

В другому таймі, цей видовищний матч продовжився зі ще більшим напалом. Поштіга після технічних дій пробивав в майже пусті ворота, але нажаль для португальців – м’яч з лінії воріт виносить захисник збірної Швеції – Люстіг, на добиванні тут-як-тут Роналду, але йому не вдається попасти в ствір воріт… Кут був занадто великим, хотів сказати Кріштіано після невдалої спроби забити гол.

Гол стався на 82 хвилині, після пасу гравця київського Динамо – Велозу робить навіс в карний майданчик команди гостей, де сьомий номер збірної Португалії в падінні забиває м’яч головою.

Гол та небезпечні моменти матчу Португалія – Швеція – 1:0

Якщо Вам сподобались статті на нашому сайті – додайте нас в закладки! (Ctrl+D). Дякуємо!