17 Лис

Програма “ПроФутбол”. Дивитися відео запис ефіру від 16-11-2014

Страница доступна на: Російська

Програма “ПроФутбол”. Дивитися відео запис ефіру від 19.10.2014

Дивитися програму ПроФутбол на футбол онлайн. Запис відео ефіру від 16 11 2014 на каналі 2+2. Це футбольно-аналітична передача, де дивляться та аналізують матчі Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.
Фінальна зустріч другого за значущістю європейського клубного турніру відбудеться в Базелі на стадіоні Санкт-Якоб Парк. У Швейцарії в цей вечір зійдуться Ліверпуль і Севілья. Англійці пройшли тернистий шлях до фіналу, почавши з групового етапу Ліги Європи, де виявилися вище Сьона, казанського Рубіна і Бордо.

Далі в плей-офф підопічні Юргена Клоппа пройшли німецький Аугсбург, Манчестер Юнайтед, видали матч-трилер з дортмундською Боруссією, а в півфіналі зазнали першої поразки в турнірі від Вільярреала, однак у повторній грі виявилися сильнішими іспанців і вийшли у фінал.

У випуску огляд матчів чемпіонату України! від 16-11-2014 програма “ПроФутбол”. Дивитися відео запис ефіру від 9 листопада 2016 року.

Севілья починала свій шлях з групового етапу Ліги Чемпіонів: команда потрапила у важку групу з Манчестер Сіті, Ювентус і гладбахської Боруссією і зайняла в ній у підсумку третє місце. Далі в плей-офф підопічні Унаї Емері пройшли норвезький Мольде, швейцарський Базель, іспанська Атлетик, а в півфіналі не залишили шансів донецькому Шахтарю.

Варто відзначити, що в національних чемпіонатах і Ліверпуль, і Севілья залишилися за зоною Ліги Чемпіонів, а значить у фіналі вирішиться, хто ж з команд буде грати в головному єврокубковому турнірі Старого Світу в наступному сезоні. Що стосується травмованих гравців, то їх більше, у Севільї – важкі травми отримали Мікаель Крон-Делі і Бенуа Тремулінаса, також не зіграє Хосе Антоніо Рейєс.

У Ліверпуля дискваліфікований за допінг Мамаду Сако, через ушкодження не зіграє Денні Уорд. Зазначимо, що од сьогоднішнього дня команди жодного разу не зустрічалися між собою. Футбол. Ліга Європи. Дивитися онлайн Ліверпуль – Севілья можна за посиланнями на нашому сайті. Запис (повтор матчу) можна побачити відразу після матчу в день гри.

Також дивіться матчі ЄВРО 2016 Люксембург – Україна дивитися онлайн, пряма трансляція шанси команди Фоменко на перемогу в цій грі.

“Мілан” з великою часткою везіння дістався у фінал кубка Італії, але навряд чи їм під силу обіграти нинішній “Ювентус”, який в цьому році продовжив домінувати в Італії, вигравши черговий Скудетто. Що стосується “росонері”, то колектив з Мілана провів черговий непоказний сезон в Серії А і посів лише сьоме місце.

Велика кількість травм також не зіграє на руку “Мілану”. Фінальний матч пропустять Родріго Елі і Цибулі Антонели, а також під великим питанням участь Іньяціо Абате, Мбайє Ньянга і Жеремі Менеза. “Ювентус” без особливих проблем обіграв “Мілан” в останніх трьох сезонах, і я більш ніж упевнений, що трофей дістанеться колективу з Турину, що тим самим зробить золотий дубль.