10 Лис

Програма “ПроФутбол”. Дивитися відео запис ефіру від 9-11-2014

Страница доступна на: Російська

Програма “ПроФутбол”. Дивитися відео запис ефіру від 19.10.2014

Дивитися програму ПроФутбол на футбол онлайн. Запис відео ефіру від 9-11-2014 на каналі 2+2. Це футбольно-аналітична передача, де дивляться та аналізують матчі Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

“Динамо” завдяки двом перемогам в останніх турах над “Карпатами” і “Дніпром” отримав шанси на збереження прописки в Прем’єр-лізі. Однак навіть перемога в Києві може не дозволити киянам позбутися від стикових матчів. Поразка чи нічия швидше за все відразу відправить гостей в УПЛ.

Але навряд чи одного бажання перемогти буде достатньо в грі, де Карпати набрали хід. Львів у заключній частині чемпіонату грають здорово. За останні 8 матчів команда Веркаутерена програла лише одного разу. У господарів безумовно є почуття власної гідності, і навряд чи самарці просто так віддадуть останній матч сезону, та ще й на своєму стадіоні. В захисті, до речі, “Волинь” грає набагато краще за суперника.

Якщо вам цікаві новини про Чемпіонат Світу, який відбудеться в Росії: Презентовано емблему ЧС-2018, логотип який буде на головній події футбольного світу 2018 року. Залишилось ще 2 роки.

Фінальний свисток і “Севілья” виграє Лігу Європи в третій раз поспіль. Фантастичне досягнення. У другому таймі підопічні Унаї Емері зуміли видати чудову гру, відзначившись вже на 18-й секунді тайму. Хороший перший тайм видав “Ліверпуль” з чудовим голом Старріджа, однак після перерви команду було не впізнати. Гол Гамейро і дубль Коке принесли перемогу іспанській команді. П’яту в історії і третю поспіль. Браво, “Севілья”. Браво, Емері.

Фанатам Ліги Чемпіонів буде цікаво подивитися огляд матчу БАТЕ – Шахтар Донецьк 0:7 там будуть голи та самі цікаві моменти, де Луїс Адріано забив цілих п’ять голів, а це просто вражає.

Збірна України, програвши у матчі-відкритті Чемпіонату світу Чехів з рахунком 3-0, поступово набрала вражаючий хід, здобувши потім в останніх 6 матчах групи 6 перемог поспіль із загальним рахунком 2-1. Останніми від рук дружини Фоменко впали досить міцні шведи, при чому рахунок 4-1 не повинен вводити в оману – перевага збірної України було просто переважною, і при певному везінні все могло закінчиться як в поєдинку з Данією.

Також дивіться онлайн ПроФутбол за 16 листопада, і дізнайтесь останні результати Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів та Ліги Європи. У них там все по-справжньому.

Німеччина, як і її суперник по чвертьфіналу, також по ходу турніру тільки набирала, про що свідчать 4 перемоги в останніх 5 матчах (єдина поразка сталося в матчі з абсолютним фаворитом – збірної Канади).

Тому, незважаючи на те, що явну перевагу в цій грі букмекери віддають господарів (що й не дивно, враховуючи, що в 8 поєдинках в рамках чемпіонату світу, німці лише раз змогли обіграти «триколірних» ), розслаблятися збірної Росії навряд чи варто, адже Німеччина – горішок дуже непростий.