17 Лют

ПСЖ 1 – 1 Челсі відео огляд матчу, дивитися голи та моменти матчу

Страница доступна на: Російська

ПСЖ 1 - 1 Челсі відео огляд матчу, дивитися голи та моменти матчу

Дивитися відео огляд матчу ПСЖ – Челсі та побачити всі основні моменти гри та відео голів матчу 17-02-2015.

Ось і закінчився матч Ліги Чемпіонів між: лондонським Челсі та французським ПСЖРахунок матчу 1:1 – перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів закінчився внічию, тому все вирішиться в наступному матчі цих команд, який відбудеться через два тижні. Пряма трансляція матчу буде на сайті uafootball.org.ua.

ПСЖ – Челсі 1:1 дивитися відео огляд матчу. Всі голи та моменти 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів 17 лютого 2015 року

ПСЖ – Челсі 1:1
Голи забивали: Кавані, 54 – Іванович, 36

Склад команди ПСЖ: Сірігу, Максвелл, Тіаго Сілва, ван дер Віль, Давид Луїс, Маркиньос, Матуіді, Верратті, Ібрагімовіч, Лавессі (Пасторе, 81), Кавані

Склад команди Челсі: Куртуа, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Азар, Матіч, Вілліан (Куадрадо, 79), Фабрегас (Оскар, 83), Рамірес, Дієго Коста (Ремі, 81)

Це була добре виконана робота, але ніхто не повинен думати, що нічия піде на користь Челсі, адже від кількості моментів нічого не впливає, але певний прогрес Челсі у Лізі Чемпіонів все ж є – дорога у чвертьфінал.

Багато разів рятував команду Тібо Куртуа у другій половині матчу, в якій Парі Сен-Жермен знайшов свій рівень гри, тому Ібрагімович і Кавані стали громити Челсі з другого поверху і вже на 55-й хвилині рахунок зрівняв Едісон Кавані – рахунок став нічийним 1-1. Були принаймні три інших хороших моменти щоб забити – міг бути гол з боку ПСЖ, який ніколи не може бути недооцінений, незалежно від того, що книги з історії говорять про записи французьких команд в Англії.

Шахтар Донецьк 0-0 Баварія повний огляд та аналіз матчу 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

Челсі намагався грати краще, адже багато хто пам’ятає 3-1 у Парижі минулого року, так що 1-1 нічия ще нічого не вирішувала. Тим не менш, щоб уникнути напруженої ночі, команда Лорана Блана була більш здатна. Кавані був постійною загрозою і в той час Златан Ібрагімович розривав оборону гравців Жозе Моурінью, він міг забити двічі, але фортуна не була на його стороні.