20 Лют

ПСВ 0-1 Зеніт відео огляд матчу, дивитися гол та моменти гри Ліги Європи

Страница доступна на: Російська

ПСВ 0-1 Зеніт відео огляд матчу, дивитися гол та моменти матчу

Дивитися відео огляд матчу ПСВ 0-1 Зеніт та побачити всі основні моменти гри та відео голів матчу 19-02-2015.

Ось і закінчився матч Ліги Європи між: голландським ПСВ та санкт-петербурзьким ЗенітомРахунок матчу 0:1 – перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи закінчився перемогою російської команди, але все вирішиться в наступному матчі цих команд, який відбудеться через два тижні. Пряма трансляція другого матчу буде на сайті uafootball.org.ua.

Перший матч закінчився з рахунком – ПСВ 0-1 Зеніт дивитися відео огляд матчу. Всі голи та моменти 1/16 фіналу Ліги Європи 19 лютого 2015 року

Єдиний гол в цьому матчі забив Халк

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший 1 матч
ПСВ (Ейндховен, Нідерланди) – Зеніт (Санкт-Петербург, Росія) – 0:1
Хто забив гол: Халк, на 64 хвилині (0:1).
Попередження: Депа, 85 – Смольников, 32; Рязанцев, 84; Гарай, 85; Данні, 90.

«Завжди важко робити вибір, коли у тебе багато хороших футболістів, і всі працюють старанно. Не кожен гравець може потрапити до складу. Так вийшло і з Кержаковим. Але він тренується з усіх сил. Я говорив з його агентом з приводу того, що можна і що не можна робити в „Зеніті“. Впевнений, якщо він буде так само працювати, то зможе повернутися в склад. Травма Ломбертса? Ми сподіваємося, що Ніко видужає вже до повторної гри», – прокоментував найгарячіші теми на передматчевій прес-конференції Віллаш-Боаш.

Найбільше занепокоєння викликав, звичайно, центр оборони «Зеніту». Не тільки через відсутність Ломбертса. Кілька тижнів через травму пропустив ще й другий стопер Есек’єль Гарай, чий вихід на поле залишався під питанням до останнього. Втім, з тією ж проблемою зіткнувся і тренер господарів Філіп Коку. Потрапив у лазарет один стопер – Карім Рекик, мучився з болячками іншого – Джеффрі Брума. І ПСВ, і «Зеніт» могли зіграти з експериментальним центром захисту. Проте лікарі все-таки змогли поставити Гарая і Бруму на ноги. Обидва потрапили до стартового складу своїх команд. В іншому основа синьо-біло-блакитних відповідала прогнозами, а ось у голландців несподівано з’явився на полі з перших хвилин швед Оскар Хильемарк. Коку зміцнив середину руйнівником.

Ще один матч, який грався 19 лютого - Дніпро 2-0 Олімпіакос відео огляд матчу, дивитися голи та моменти гри Ліги Європи

Початок матчу вийшов сумбурним. В діях суперників емоції переважали над розумними ходами, було забагато браку і фолів. М’яч під свій контроль забрали голландці, що дивувало, оскільки навіть в чемпіонаті Голландії у ПСВ зазвичай не найвищий відсоток володіння м’ячем. Правда, до гольових моментів справа довго не доходило. Пару перспективних прострілів перервав Гарай. Повернення аргентинця в експлуатацію, звичайно, здорово зміцнило оборону «Зеніту», хоча сам Гарай ризикував посилити травму.

Матч ліги чемпінов, текстовий огляд Шахтар Донецьк 0-0 Баварія повний огляд та аналіз матчу 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

Попереду зенітівці ніяк не могли запропонувати якихось цікавих колективних ходів. Халк за традицією дуже часто отримував м’яч, але постійно втрачав його. Символічний епізод стався вже на 8-й хвилині, коли бразилець схопив м’яч в середині поля, прискорився, незважаючи на перешкоду у вигляді декількох супротивників, впав і зробив просту втрату. На 17-й хвилині помилка Халка ледь не коштувала гостям пропущеного гола. Бразилець дозволив Жоржиньо Вейналдуму обікрасти себе, і ПСВ провів швидку атаку, в завершенні якої Йетро Віллемс бив у дотик. Красиво, але неточно.

Поступово окреслилося перевага лідера чемпіонату Нідерландів. Відчувалося, що голландці знаходяться в тонусі, на відміну від зенітівців. Вони діяли трохи швидше і точніше. Зате в середині тайму «Зеніт» був близький до того, щоб скористатися тимчасовою відсутністю на полі Сантьяго Аріаса. У більшості гості створили два хороших моменти. Олег Шатов завдав щільний удар з лінії штрафного – прямо в руки Йеруну Зуту, а Саломон Рондон бив по воротах головою після навісу у виконанні Мігеля Данні. Зут не без праці зловив м’яч.

Ліга Чемпінів ПСЖ 1 – 1 Челсі відео огляд матчу, дивитися голи та моменти матчу

Найяскравішою в першій половині стала 35-я хвилина, протягом якої суперники обмінялися двома гострими атаками. Спершу не надто ефективний до того Рондон в досить комічно епізоді прокатав на своїй спині Ніколя Исима-Мірена і заробив штрафний для Халка. Зут відбив м’яч, посланий бразильцем, перед собою, однак ніхто з зенітівців не встиг на добивання. Замість цього гравці ПСВ швидко доставили м’яч на половину «Зеніту», показує статистика матчу. Ігор Смольников послизнувся на мокрому полі і не зумів перервати передачу, і в результаті Мемфіс Депа отримав можливість вийти один на один з Юрієм Лодигіним. Напрошувався удар по воротах, але зірочка ПСВ навіщось вирішив зробити пас. На щастя, повернувся в оборону і встиг зіграти на перехопленні Шатов. Інакше б пропущеного гола не минути.

Віллаш-Боаш не став робити замін в перерві – значить, на його думку, ніхто з гравців не випадав. «Зеніт», не мав у цьому році ще цієї практики, мало-помалу налаштовувався на потрібну хвилю. Дебют другого тайму вийшов дуже живим. На 47-й хвилині голу ПСВ не дозволила відбутися тільки розторопність Доменіко Крішіто, перервав простріл Депая. Перед Лусіано Нарсингом залишалися порожні ворота, але Крішіто переправив м’яч на кутовий.

Огляд всіх команд ЛЧ 2015 Від Арсеналу до Юве: представлення всіх учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Частина 2

В діях Халка стало більше ефективності. Зуту довелося виручати ПСВ після потужного удару бразильця низом, крім того, ще пару раз Халк вдало асистував партнерам. Нарешті, на 64-й хвилині Халк вивів «Зеніт» вперед. Гольова атака петербуржців почалася з відмінного відбору Акселя Вітселя, який вправно залишив без м’яча Хильемарка. Бельгієць поділився з видобутком Данні, а португалець віддав чудовий пас у штрафну Халку. Удар в дотик і – 0:1!

Незабаром добити ПСВ міг Рондон, однак венесуелець запоров можливість вийти один на один, завозившись з м’ячем. Віллаш-Боаш швидко замінив Саломона на Олександра Рязанцева. Чергова невдала гра Рондона в єврокубках – в актив йому занесемо хіба що
бажання боротися.

Зате до забетонованої Гараем обороні з кожною хвилиною було все менше претензій. Пристрасті на полі розпалювалися, молоді і по-спортивному нахабні гравці ПСВ діяли жорстко, але більш досвідчені зенітівці зберігали холоднокровність. Хоча в одному з епізодів, який вийшов на заміну Юрген Локадія ледь не відправив на лікарняне ліжко Лодигіна. Тільки Віллаш-Боаш в самій кінцівці не витримав і вибухнув критичної тирадою на адресу арбітра Паоло Тальявенто. Італієць видалив португальця на трибуну.

«Зеніт» досить впевнено довів справу до сухої перемоги і створив хороший заділ перед матчем у Петербурзі.